تعمیر لباسشویی در شیراز

و مراحل ثبت درخواست

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز | تعمیر، نصب و سرویس

گروه پیشگامان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی در شیراز ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز ما باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

بله. در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی در شیراز ، انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تعمیر لباسشویی در شیراز

در پایان هفته، انبوهی از لباس‌های نشسته در خانه شما وجود دارد وقتی به سراغ ماشین لباسشویی خود می‌روید، متوجه خرابی دستگاه می‌شوید. این یک سناریوی غم‌انگیز برای کسانی است که با خرابی ماشین لباسشویی خود مواجه هستند. نگران نباشید، کارشناسان تعمیر لباسشویی در شیراز به شما کمک می‌کنند تا مشکلات دستگاه خود را فوراً حل کنید. کافیست با مرکز تعمیر لباسشویی در شیراز تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید تا تکنسین‌های مجرب و کارآزموده خود را به منزل شما اعزام کنند. طبق گفته اکثر سازندگان، یک ماشین لباسشویی به طور متوسط باید حداقل ده سال عمر کند. اما با نزدیک‌تر شدن به آن بازه زمانی، ممکن است با خطا‌ها و مشکلات آزاردهنده مواجه شوید. در بدترین حالت، ممکن است ماشین لباسشویی شما اصلاً کار نکند. در ادامه به متداول‌ترین مشکلات و ایرادات فنی ماشین لباسشویی‌ها اشاره می‌کنیم. برخی از این ایرادات توسط خود شما و در منزل، برطرف می‌شوند و برای از بین بردن برخی دیگر از خرابی‌های عمیق دستگاه باید به مرکز تعمیر لباسشویی در شیراز، مراجعه کنید. با ما همراه باشید.
آنچه در این مقاله می‌خوانید:
مشکل تخلیه آب – یکی از رایج‌ترین ایرادات ماشین لباسشویی
تعمیر نشتی ماشین لباسشویی
تعمیر صدای زیاد ماشین لباسشویی
و…

مرکزتعمیر لباسشویی در شیراز

مشکل تخلیه آب – یکی متداول‌ترین مشکلات ماشین لباسشویی

برخی دارندگان ماشین لباسشویی، گزارش می‌کنند که وسیله برقی آن‌ها، به مرور زمان دچار مشکل تخلیه آب می‌شود. در اکثر مواقع، این مسأله به گیر کردن اجسام خارجی در وان یا درام ماشین لباسشویی مرتبط می‌شود. برای رفع آن، باید به طور دستی، موانع را بردارید تا مسیر جریان یافتن آب باز شود. فراموش نکنید که این کار را در زمان خاموش بودن دستگاه انجام بدهید.
استفاده زیاد از مواد شوینده نیز مانع از تخلیه مناسب ماشین لباسشویی می‌شود. علاوه بر این، گرفتگی شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی نیز یکی دیگر از دلایل مشکل تخلیه است. باید شلنگ را بردارید و آن را از نظر گرفتگی بررسی کنید. برای شستشوی هرگونه انسداد، می‌توانید، از راهنمایی‌های کارشناسان تعمیر لباسشویی در شیراز استفاده کنید.
این احتمال وجود دارد که پمپ تخلیه دستگاه نیز گیر کرده باشد. شما باید وان خود را تخلیه کنید، سپس آن را جدا نموده و شیلنگ‌های دستگاه را برای وجود اجسام خارجی بررسی نمایید. همچنین لازم است که ورودی‌های پمپ خود را نیز بررسی کنید. برای این کار باید پمپ دستگاه را از واشر خارج کنید تا به درستی دیده شود. برای دریافت توضیحات بیشتر با مرکز تعمیر لباسشویی در شیراز تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی در شیراز

تعمیر لباسشویی در شیراز به علت تکان خورد زیاد دستگاه

لرزش زیاد ماشین لباسشویی، چندان مسأله جدی نیست و معمولاً به بک جابجایی ساده، برطرف می‌شود. در صورتی که وسیله برقی خود را بر روی یک سطح ناصاف قرار داده باشید، تعادل دستگاه بهم میریزید و به محض روشن شدن، شروع به حرکت می‌کند. برای جلوگیری از چنین اتفاقی، لازم است که از تراز بودن دستگاه خود، اطمینان کسب کنید. همچنین لازم است که پایه‌های ماشین لباسشویی شما به صورت محکم به زمین بچسبد. در صورتی که با وجود چنین اقداماتی، باز هم با مشکل لرزش زیاد ماشین لباسشویی خود، مواجه بودید، فوراً با مرکز تعمیر لباسشویی در شیراز تماس بگیرید تا تعمیرکاران حرفه‌ای خود را به محل اعزام کنند.

تعمیر لباسشویی در شیراز وقتی دستگاه، صدای زیادی تولید می‌کند

برخی از صدا‌هایی که ممکن است از ماشین لباسشویی خود بشنوید عبارتند از:
کلیک کردن: اگر چیزی در تخلیه ماشین لباسشویی شما گیر کرده باشد، صدای کلیک را خواهید شنید. شما باید تخلیه خود را بررسی کنید و جسم خارجی را بیرون بیاورید.
قر قر کردن: زمانی این صدا را می‌شنوید که چیزی مسیر تخلیه را مسدود کند اما شلنگ را به طور کامل مسدود نکرده باشد. شما فقط باید انسداد را از بین ببرید. اگر نیاز به دریافت راهنمایی‌های بیشتر برای رفع انسداد شلینگ تخلیه دارید، می‌توانید از تکنسین های‌حرفه‌ای در مرکز تعمیر لباسشویی در شیراز، کمک بگیرید.
وزوز یا زمزمه: اگر جسم خارجی در آنجا گیر کرده باشد، صدای وزوز یا زمزمه را خواهید شنید. می‌توانید آن را به طور دستی بردارید. توجه داشته باشید که اگر پمپ آسیب جدی دیده باشد، باید آن را تعویض کنید.

تعمیر لباسشویی در شیراز به علت استشمام بوی بد دستگاه

ماشین لباسشویی شما ممکن است بوی بدی ایجاد کند. برای جلوگیری از آن، باید موارد زیر را انجام دهید:
برای از بین بردن کپک در ماشین لباسشویی باید از آب داغ برای شستشو استفاده کنید و همچنین بگذارید ماشین لباسشویی شما کاملاً خشک شود.
از مقدار مناسبی از مواد شوینده استفاده کنید.
فیلتر پمپ تخلیه دستگاه خود را ماهی یکبار تمیز کنید.
نکته: گاهی اوقات بوی بد ماشین لباسشویی شما ممکن است به دلیل داغ شدن برخی قطعات الکترونیکی دستگاه باشد. در صورتی که به این موضوع توجه نشود، این احتمال وجود دارد که قطعات الکتریکی دستگاه بسوزند و نقص جدی در کارایی ماشین لباسشویی شما ایجاد شود. بنابراین بهتر است با مشاهده اولین نشانه‌های خرابی در ماشین لباسشویی خود، فوراً با مرکز تعمیر لباسشویی در شیراز تماس بگیرید.

چرخه عدم اتمام شستشو در ماشین لباسشویی

در صورتی که ماشین لباسشویی شما حتی پس از اینکه چرخه شست و شو پایان پذیرفت، همچنان به کار خود، ادامه می‌دهد و متوقف نمی‌گردد، احتمالاً به این دلیل است که تایمر دستگاه معیوب است و نیاز به تعمیرات تخصصی دارد. باید از یک فرد متخصص و حرفه‌ای بخواهید تا پانل کنترل را برداشده و تایمر دستگاه را از نظر سوختگی یا خوردگی بررسی کند. می‌توانید با تعویض تایمر خود در مرکز تعمیر لباسشویی در شیراز، این مشکل را برطرف کنید.

امیدواریم اکنون پاسخ خود را به این سؤال دریافت کرده باشید که چگونه ماشین لباسشویی را تعمیر کنیم؟ این‌ها برخی از مشکلاتی بود که ممکن است در ماشین لباسشویی شما ایجاد شود که سعی کردیم به همراه راه حل آن‌ها، خدمت شما کاربران محترم ارائه بدهیم. اگر به تنهایی قادر به حل آن‌ها نیستید، باید با یک تعمیرکار آشنا به تعمیر لباسشویی در شیراز برای دریافت خدمات تعمیر فوری تماس بگیرید. تکنسین‌های متخصص در این مجموعه، فوراً به منزل شما می‌آیند تا دستگاه‌های شما را بررسی کنند و علت اصلی را شناسایی کرده و آن را برطرف نمایند.

مشکلات معمول جهت تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز

۱ روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
۲ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
۳ – سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
۴ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
۵ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
۶ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
۷ – باز نشدن درب ماشین لباسشویی
۸ – عدم ورود آب به لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز | مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای ماشین لباسشویی شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت ماشین لباسشویی شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی ماشین لباسشویی شما اعزام شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
4 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
nafas eshaghi
nafas eshaghi
سپتامبر 20, 2020 1:27 ب.ظ

با سلام خسته نباشید سوالی داشتم از حضورتون

هزینه تعویض کمک های دستگاه چقدر است ؟

معصومه حیدری
معصومه حیدری
جولای 5, 2021 12:10 ب.ظ

سلام وقتتون بخیر
من تایمر ماشین لباسشویی رو میچرخونم و ماشین لباسشویی انگار که روشن شده اما عمل آبگیری انجام نمیشه باید چیکار کنم؟؟

0 0 رای ها
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما