مراحل ثبت درخواست

تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ در شیراز | تعمیر و سرویس

برند سامسونگ (SAMSUNG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه تلویزیون فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز (SAMSUNG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف تلویزیون سامسونگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز

– سیاه شدن قسمتی از تصویر

– نداشتن صدا یا تصویر

– خاموش و روشن شدن ناگهانی

– چشمک زدن چراغ پاور به صورت ممتد

– روشن نشدن تلویزیون

– کم نور بودن صفحه نمایش تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی

– قطع یا وصل شدن تصویر پس از استفاده طولانی از دستگاه

– شکستن پنل ال سی دی بر اثر افتادن، ضربه و یا فشار به هنگام تمیز کردن

مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای تلویزیون یا ال ای دی شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت تلویزیون یا ال ای دی شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی تلویزیون یا ال ای دی شما اعزام شود.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز توسط مرکز پیشگامان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیراویزیون سامسونگ در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

10 دلیل انتخاب مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس تلویزیون سامسونگ در شیراز

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیرات تلویزیون و ال ای دی سامسونگ در شیراز
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 –استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل

نمایندگی تلویزیون سامسونگ در شیراز

 تلویزیون سامسونگ یکی از معروف ترین تلویزیون های موجود در ایران است که بسیار مورد پسند مردم قرار گرفته است. برای خرید این تلویزیون می توانید به نمایندگی تلویزیون سامسونگ در شیراز مراجعه کنید. تعمیرات تلویزیون های سامسونگ بسیار متفاوت تر از بقیه تلویزیون ها است. برای همین باید در تعمیر این تلویزیون دقت کافی شود و حتما باید از نمایندگی ها کمک گرفت. تکنسین های مجرب در مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم هستند.

علت روشن نشدن تلویزیون سامسونگ و ارتباط با نمایندگی تلویزیون سامسونگ در شیراز

وقتی تلویزیون روشن نمی شود، باید تمام بخش های آن از جمله اتصالات، دکمه و هر چه که به تلویزیون مربوط است را باید بررسی کنید. اگر تمام اتصالات سالم بودند، امکان دارد مین برد دچار مشکل شده باشد. برای رفع این مشکل می توانید از تکنسین های تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز کمک بگیرید. برای دریافت خدمات تخصصی این تکنسین های حرفه ای، به نمایندگی تلویزیون سامسونگ در شیراز مراجعه کنید.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ در شیراز

چشمک زدن چراغ تلویزیون سامسونگ

یکی از راه های عیب یابی تلویزیون سامسونگ، چشمک زدن چراغ تلویزیون است. وقتی چراغ پاور شروع به چشمک زدن مداوم کند، ابتدا باید دستگاه را خاموش کنید و چند ثانیه منتظر بمانید و بعد روشن کنید. اگر چشمک زدن بعد از این کار متوقف نشد، احتمالا پاور یا برد پاور دچار مشکل شده است.

برای حل این مشکل باید قطعات دستگاه تعمیر و یا تعویض شوند. شما می توانید از متخصصان تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز استفاده کنید. نمایندگی تلویزیون سامسونگ در شیراز بالا ترین سطح خدمات را به شما مشتریان محترم ارائه می کند.

مشکل سیاه شدن صفحه تلویزیون سامسونگ و برطرف کردن آن در نمایندگی تلویزیون سامسونگ در شیراز

یکی از مشکلات تلویزیون سامسونگ این است که ، امکان دارد ناگهان صفحه تلویزیون سیاه شود. امکان دارد این سیاهی در کل صفحه و یا قسمتی از صفحه باشد.عیب یابی این مشکلی کمی سخت است چون امکان دارد پنل اصلی و یا پیکسل های صفحه از کار افتاده باشد. این مشکل با تعویض ال سی دی و یا قطعات خراب شده، سریعا حل می شود.

حل این مشکل را میتوانید به کارشناسان تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز بسپارید.

 خط هایی روی صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ

شاید به تازگی متوجه شده باشید که خط های سیاهی بر روی صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ شمابه وجود آمده است و به مرور این خط ها افزایش می یاید. احتمالا این مشکل به خاطر سوختن پیکسل های ال سی دی است و با تعویض ال سی دی این مشکل حل می شود. برای تعمیر ال سی دی می توانید از تعمیرکاران فعال در نمایندگی تلویزیون سامسونگ در شیراز کمک بخواهید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز

آب خوردگی پنل تلویزیون سامسونگ

اگر تلویزیون شما به طور ناگهانی خیس شده باشد و یا اصطلاحا، آب خورده باشد، امکان دارد خطوط عمودی و افقی در کل صفحه به وجود بیاید.  تعمیر تلویزیون آبخورده، باید حتما توسط متخصصین انجام شود.  نمایندگی تلویزیون سامسونگ در شیراز آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم برای تعمیر تلویزیون در شیراز در اقصی نقاط کشور می باشد.

کانال یابی تلویزیون سامسونگ

در شرایطی که فرکانسی برای انجام کانال یابی ندارید، می توانید از روش زیر استفاده کنید. در این روش به صورت اتوماتیک تلویزیون سامسونگ شما کانال یابی می کند و آنها را مرتب شده لیست می کند. در منوی کانال ها، گزینه کانال یابی خودکار را انتخاب کنید و وارد تنظیمات کانال ها و یا راه اندازی کانال ها شوید. بعد از آن گزینه تنظیم کانال را انتخاب کنید و گزینه کانال یابی دیجیتال را بزنید. سپس تلویزیون شروع به کانال یابی می کند. برای حل مشکلات تلویزیون سامسونگ خود به مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز مراجعه کنید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات تلویزیون و ال ای دی ساید سامسونگ در شیراز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی تلویزیون و ال ای دی سامسونگ  | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی سامسونگ شیراز

تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز | مرکز تعمیرات پیشگامان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز :

071-38330976

071-38222606

نمایندگی سامسونگ شیراز

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
2 4 رای ها
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما