مراحل ثبت درخواست

تعمیر کولر گازی گری در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر کولر گازی گری در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیراکولر گازی گری در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر کولر گازی گری در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی گری در شیراز | تعمیر ، نصب و سرویس

برند گری (GREE) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه کولر گازی  فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی گرین در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر کولر گازی گری در شیراز (GREE)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی گری باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولر گازی گری در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی گری در شیراز

– نداشتن سرمای کافی و مطبوع
– نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
– یخ زدن پنل و یا کندانسور
– روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
– روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
– آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
– سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
-کار نکردن کنترل دستگاه
– لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
– نصب و تعمیر کولر گازی و اسپلیت
– پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
– عدم کارکرد فن

تعمیر کولر گازی گری در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر کولر گازی گری در شیراز توسط مرکز پیشگامان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیر کولر گزی گری در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

9 دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی گری در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس کولر گازی گری در شیراز

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیرات کولر گازی گری در شیراز
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 – استفاده از گازهای برودتی درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات کولرگازی گری در شیراز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی کولرگازی گری | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر کولر گازی گری در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی کولرگازی گری در شیراز

کولرهای گازی یکی از محصولاتی است که امروزه با توجه به بحران های شدید کم آبی طرفداران زیادی دارد. زیرا به سرعت از گرمای محیط می کاهد، همچنن دما و رطوبت را کاهش می دهد. کولرهای گازی با داشتن فیلتر، ذرات معلق در هوا را با فیلتر خود جدا می‌کند و تهویه مطبوع را برای ما می دهد. نمایندگی کولرگازی گری در شیراز آماده ی هرگونه خدمات رسانی از جمله تعمیر کولرگازی در شیراز برای سیستم های تهویه هوای مطبوع شما است.

تفاوت کولر گازی با کولر آبی از نظر نمایندگی کولرگازی گری در شیراز

همان طور که می دانید میان کولرهای گازی و آبی تفاوت های زیادی وجود دارد و کولرهای گازی سیستم های جدیدتری برای تهویه ی هوای مطبوع نسبت به کولرهای آبی هستند. در اینجا به چند مورد از این تفاوت ها از نقطه نظر نمایندگی کولرگازی گری در شیراز اشاره می کنیم.

نمایندگی کولر گازی گری در شیراز

نکته: مصرف انرژی کولر گازی بیشتر از کولر آبی است.

کولر گازی باید در یک محیط ایزوله نصب شود اما محیط ایزوله برای کولر آبی معنایی ندارد زیرا کولر آبی باید در محیط بیرون نصب شود.

چرخه انتقال گرما در کولرهای گازی معکوس می شود، یعنی از آن می توان به عنوان بخاری نیز استفاده کرد؛ اما در کولر آبی این امکان وجود ندارد.

اساس کار کولرهای آبی به این صورت است که با تبخیر رطوبت و تبدیل گرمای محسوس محیط به گرمای نهان، دمای محیط را کاهش می‌دهند اما اساس کار کولر گازی به طوری است که وجود مبرد با دمای پایین در لوله‌های اواپراتوریا یونیت داخلی و مکش هوای گرم محیط بوسیله فن و رد شدن این هوا از بین لوله‌های اواپراتور باعث سرمایش هوای محیط می‌شود و گرمای دفع شده ی محیط توسط مبرد جذب شده و این گرما طی چرخه ای از کندانسور به محیط خارج دفع می ‌شود. شما می توانید بعد از خرید کولرگازی مناسب برای خود با نمایندگی کولرگازی گری در شیراز جهت نصب و راه اندازی سیستم خود تماس بگیرید و همچنین از خدمات تعمیر کولرگازی گری در شیراز بهره مند شوید.

بر اساس برآورد نمایندگی کولرگازی گری در شیراز کولرهای گازی در چند مدل ساخته می‌شوند

کولرهای گازی یک تکه یا پنجره‌ای سرد و گرم

کولرهای گازی دو تکه یا اسپلیت سرد و گرم

کولرهای گازی پرتابل که قابل حمل هستند

کولرهای گازی ایستاده سرد و گرم

کولرهای گازی سقفی سرد وگرم

کولرهای گازی داکتی یا کانالی سرد وگرم که در این نوع کولرگازی ممکن است گرمایش به صورت کویل اب گرم باشد

کولرهای گازی چند شعبه یا مولتی وی که در ظرفیت های ۳۸۰۰۰ BTU به بالا در دو نوع تک فاز و سه فاز هستند

نمایندگی کولرگازی گری در شیراز شما را در امر انتخاب کولرگازی مناسب برای محلتان راهنمایی می کند. همچنین هر زمان که سیستم شما با مشکل مواجه شد از خدمات تعمیر کولرگازی گری در شیراز می توانید استفاده کنید.

کولر گازی دو تیکه

کولرهای گازی دوتکه یا اسپلیت‌ از دو واحد جدا از هم که شامل یونیت خارجی و یونیت داخلی می شوند، ساخته شده اند.

یونیت خارجی شامل کمپرسور و کندانسور است که در خارج ساختمان نصب می شود و یونیت داخلی که واحد تبخیر یا اواپراتور در آن قرار دارد در داخل ساختمان جای می‌ گیرد.

این کولرها دارای دستگاه کنترل از راه دور هستند و مصرف برق کمتری دارند و دارای چرخه معکوس برای گرمادهی نیز هستند.

این کولرها شامل دو مدل معمولی و اینورتر هستند که در مدل اینورتر حداکثر شصت درصد از مصرف انرژی را نسبت به مدل معمولی در شرایط عادی کاهش می‌دهد. نمایندگی کولرگازی گری در شیراز با بررسی شرایط آب و هوایی شما عزیزان در محل کولرگازی مناسب برای شما را به شما پیشنهاد می کند.

کولر گازی پرتابل

کولر گازی پرتابل یا قابل حمل، برای ظرفیت‌های پایین ساخته می‌شود و حالت گرمایشی را نیز دارد.

این مدل کولر گازی هک مانند کولرگازی دو تیکه دارای ریموت کنترل است و بیشتر برای فضاهای کوچک یا استفاده موقت از آن استفاده می‌شود.

کلیه قسمت های این کولر از جمله کندانسور، اواپراتور و… در یک مجموعه جا گرفته‌اند و در حالت سرمایش، گرمای موتور از راه لوله خرطومی که در پشت سیستم است به بیرون منتقل می شود. بنابراین لوله خرطومی به منفذی که هوا را به بیرون انتقال دهد وصل می شود. اما در حالت گرمایش، نیازی به بیرون بردن هوا از فضا نیست.

گرمایش در این نوع کولرهای گازی از طریق هیتر انجام می‌ شود که از نظر نمایندگی کولرگازی گری در شیراز مقرون به صرفه نیست.

تعمیر کولر گازی گری در شیراز

کولر گازی ایستاده

کولر گازی ایستاده بر خلاف نوع پرتابل، دوتکه است و دارای واحد خارجی و داخلی می‌ باشد. پنل داخلی در داخل قرار دارد و توجه داشته باشید که پنل داخلی را نمی‌ توان حمل و جابجا کرد و پنل خارجی نیز در فضای بیرون نصب می شود.

کولرهای گازی ایستاده در دو نوع سه فاز و تک فاز یا معمولی و اینورتر تولید می شوند .

کولرهای گازی ایستاده در ظرفیت‌ ۴۸۰۰۰ BTU به بالا تولید می‌ شوند به همین دلیل بیشتر برای مصارف صنعتی و سالن‌های وسیع و بزرگ مناسب هستند. نمایندگی کولرگازی گری در شیراز برای مصارف صنعتی و محیط های بزرگ شما نیز سیستم های سرمایشی و گرمایشی مناسب را راهنمایی و پیشنهاد می کند.

کولرهای گازی اینورتر یا کم مصرف

نسل جدید کولرهای گازی کولرهای اینورتر هستند که با اینورتر جریان متناوب را به جریان مستقیم تبدیل می کنند و این جریان براساس نیاز در هر ولتاژ یا فرکانسی به وسیله ترانسفورماتورها و مدارها کنترل می شود.

گاز مصرفی این کولرها  R410a است که بسیار سردتر از گازهای R22 که در کولرهای قدیمی استفاده می شود، است.

دمای جوش گاز R410a منفی ۵۲ درجه سانتی گراد است در صورتی که دمای جوش گاز R22 منفی ۴۱ درجه سانتی‌گراد است. این تفاوت در سیستم‌های تهویه هوای مطبوع بسیار قابل‌توجه است و نقش مهمی در تولید سرما در بازه زمانی کمتر دارد. نمایندگی کولرگازی گری در شیراز می کوشد تا بهترین و به روز ترین کولرهای گازی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

سخن پایانی

شما در این مقاله با انواع کولرهای گازی برای محیط های مختلف آشنا شدید. همچنین ما سعی کردیم تفاوت میان کولرهای آبی و گازی را برای شما عزیزان مطرح کنیم تا شما با انتخاب کولر مناسب برای خود با خیال راحت از سیستم سرمایشی و گرمایشی آن استفاده کنید. نمایندگی کولرگازی گری در شیراز در امر خرید و نصب کولرگازی مناسب برای محل شما، آماده ی خدمت رسانی است.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی گری در شیراز

تعمیر کولر گازی گری در شیراز | مرکز تعمیرات پیشگامان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر کولر گازی گری در شیراز :

071-38330976

071-38222606

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نرگس آقایی
نرگس آقایی
جولای 13, 2021 12:23 ب.ظ

سلام خسته نباشین.صدای کولر گازی من خیلی زیاد شده ولی قبلا اصلا اینطوری نبود میشه راهنماییم کنید چیکار کنم

0 0 رای ها
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما