تعمیر کولر گازی در شیراز

و مراحل ثبت درخواست

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر کولر گازی در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر کولر گازی در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی در شیراز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه پیشگامان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر کولر گازی در شیراز ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در تهران بزرگ بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولرهای گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولر گازی در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز ما باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

بله. در این مرکز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تعمیر کولر گازی در شیراز

کولر گازی یک دستگاه الکترونیکی پیچیده است که از بسیاری از قطعات به هم پیوسته، تشکیل شده است. اگرچه کولر گازی‌های مدرن با استفاده از آخرین فناوری‌های روز ساخته می‌شوند، اما این موضوع، مانع از خرابی اجزای مختلف آن نمی‌شود. سرویس و تعمیر کولر گازی در شیراز به رفع بسیاری از خرابی‌ها قبل از کار افتادان دستگاه کمک می‌کند. به عنوان یک قاعده، صاحب چنین تجهیزاتی باید هر چند وقت یکبار سفارش نظافت و عیب‌یابی حرفه‌ای سیستم خود را به یک مرکز تعمیر کولر گازی در شیراز بدهد. پس از آن تکنسین‌های مجرب و کارآزموده، کاربر را از تمام مشکلات احتمالی و موجود دستگاه مطلع می‌کند و نسبت به رفع آن‌ها اقدام خواهد کرد. تعمیر کولر گازی در محل توسط نمایندگی‌های مختلف در شیراز، قابل انجام است. همه این‌ها به پیچیدگی خرابی و همچنین تمایل مالک برای پرداخت هزینه برچیدن و نصب بعدی تجهیزات بستگی دارد.

تعمیر کولر گازی در شیراز

شایع‌ترین خرابی‌های کولر گازی چیست؟

به طور معمول، تمام خرابی‌ها را می‌توان به نقص در اجزای مدار خنک‌کننده و نقص در الکترونیک یا خرابی قطعات الکتریکی سیستم تقسیم کرد. اغلب کاربران سیستم‌های اسپلیت یکسان با نقص در صفحه، فن یا کمپرسور یا نشتی در مبدل حرارتی واحد بیرونی مواجه می‌شوند. این امر به این دلیل است که بار اصلی بر روی این قطعات است و به همین دلیل فرسودگی آن‌ها به خصوص اگر شرایط کار در نظر گرفته نشود، اجتناب ناپذیر است. در صورتی خرابی قطعات فوق، حتماً با یک تعمیرکار آشنا به تعمیر کولر گازی در شیراز مراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی در شیراز به علت خرابی پروانه دستگاه

چه اتفاقی برای فن کولر گازی می‌افتد و در شرایط خاص چه تعمیراتی انجام می‌شود؟ برخی از خرابی‌ها با کد‌های خطای نمایش داده شده در صفحه نشانگر واحد داخلی نشان داده می‌شوند. اگر فن پرواز کرد، به احتمال زیاد سیستم برای چند ثانیه روشن شده و سپس دوباره خاموش می‌شود. در اینجا چند دلیل وجود دارد:
پره‌های فن معیوب
موتور فن معیوب است؛
خازن موتور فن معیوب است.
در هر سه مورد، راه حل مشکل، تعویض قطعه خراب خواهد بود. تعمیرکاران متخصص تعمیر کولر گازی در شیراز، ابتدا مقاومت سیم پیچ‌ها را با تستر بررسی می‌کند که برای مدل‌های مختلف دستگاه‌های برودتی متفاوت است و در دفترچه راهنما ارائه شده است. در صورت تأیید ظن، تعمیر فن کولر را شروع می‌کنند.
معمولاً تعمیر فن کولر گازی بیش از یک ساعت طول نمی‌کشد. هزینه چنین تعمیری به فوریت کار، حجم آن، قدرت کولر گازی، میزان مواد و قطعات یدکی استفاده شده، بستگی دارد.

مرکزتعمیر کولر گازی در شیراز

تعمیر کولر گازی در شیراز وقتی کمپرسور دستگاه خراب است

ایرادات کمپرسور اصلی کولر گازی چیست و چه تعمیراتی برای رفع مشکلات این قطعه، انجام می‌شود؟ اغلب، خرابی کمپرسور با عملکرد نادرست دستگاه نشان داده می‌شود، که عبارتند از:
به هیچ وجه روشن نمی‌شود یا چند دقیقه تأخیر در کار وجود دارد.
روشن نمی‌شود و در همان زمان صدای خاصی ایجاد می‌کند.
تغییر مکرر چرخه شروع و توقف.
دلایل ممکن است درج نادرست فاز‌ها، نقص در خازن راه‌اندازی، پر شدن میل لنگ کمپرسور با فریون مایع، خرابی دریچه انبساط یا شیر چهار طرفه باشد( این لیست کاملی از مشکلات نیست). توجه داشته باشید که اکثر این خرابی‌ها، نیازی به تعویض خود کمپرسور ندارند. برای از بین بردن علت کافی است با کارشناسان تعمیر کولر گازی در شیراز تماس بگیرید تا مشکل کولر شما را شناسایی و فوراً برطرف کنند.
اگر خطای فاز وجود داشته باشد، به احتمال زیاد بار در شبکه به اشتباه توزیع شده است. کولر گازی اتصال سه فاز را نمی‌ توان روی شبکه تک فاز نصب کرد و بالعکس. تعمیرکاران متخصص تعمیر کولر گازی در شیراز معمولاً جریان را در هر فاز با گیره سنج بررسی نموده و بار را مجدداً توزیع می‌کنند. ممکن است به یک بافل تابلو برق نیاز باشد. اگر مایع خنک‌کننده میل لنگ را پر کند، ابتدا باید فریون موجود را تخلیه کرد و سپس مدار را سوخت‌رسانی نمود، زیرا کمبود مایع خنک‌کننده است که باعث چنین مشکلاتی می‌شود. ممکن است نیاز به تنظیم مجدد عملکرد تنظیم‌کننده فشار متراکم باشد.
اگر مشکل در کارکرد چهار سوپاپ باشد، لازم به یادآوری است که تعویض آن هزینه کمتری نسبت به تعمیر کمپرسور کولر گازی نخواهد داشت، بنابراین ابتدا سلامت مدار الکتریکی و وجود آن را توسط یک فرد آشنا به تعمیر کولر گازی در شیراز بررسی کنید.

تعمیرات کولر گازی در شیراز

تعمیر کولر گازی در شیراز با هدف اصلاح کارکرد پنل در کولر گازی

خرابی کنترل پنل چگونه خود را نشان می‌دهد و از چه راه‌هایی برطرف می‌شود؟ اگر تمام ال‌ای دی‌های یونیت داخلی چشمک می‌زنند و سیستم اسپلیت همزمان روشن نمی‌شود، به احتمال زیاد در تنظیمات نرم‌افزار برد کنترل مشکلی وجود دارد. با برنامه‌ریزی مجدد آن در مرکز خدمات با استفاده از کد‌هایی که اطلاعات مربوط به آن فقط در اختیار کارکنان این مرکز قرار دارد، این مشکل برطرف می‌شود. توجه داشته باشید که انجام این کار فقط از عهده یک تعمیرکار متخصص تعمیر کولر گازی در شیراز برمی‌آید.
برد کنترل می‌تواند در هنگام افزایش ولتاژ (سیستم‌های اینورتر به این حساس هستند) یا در طول اتصال کوتاه بسوزد، بنابراین در این مورد نیاز به تعمیر دارد. توصیه می‌کنیم برای انجام تعمیر کولر گازی در شیراز، حتماً به یک نمایندگی معروف سر بزنید.
تولید‌کنندگان پانل‌های کنترل را با سوئیچ‌های حالت جامد ارائه می‌دهند که وظیفه چرخش فن را بر عهده دارند. بنابراین، نقص در عملکرد آن ممکن است نشان دهنده نقص این عنصر باشد. قبل از اقدام به تعمیر کولر گازی در شیراز، لازم است مقاومت قطعه را اندازه‌گیری کنید. اگر نزدیک به صفر باشد، میکرو مدار لحیم شده است.
ایراد در کمپرسور، سنسور‌های دما و سنسور‌های حرکتی نیز می‌تواند نشانه‌ای از نقص عملکرد برد کنترل باشد.
هنگامی که ریز مدار سوخته باشد، با چشم غیر مسلح نیز قابل مشاهده است، نیازی به اندازه‌گیری مقاومت نیست. در اینجا، متخصصان تعمیر کولر گازی در شیراز فوراً برای تعویض قطعه مورد نظر اقدام می‌کنند تا عملکرد دستگاه شما به طور مجدد، احیاء شود. شروع به موقع تعمیر برد کنترل تهویه مطبوع، می‌تواند مانع از بروز مشکلات بعدی شود. همین الان با مرکز تعمیر کولر گازی در شیراز تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید خنک‌کننده منزل شما را عیب‌یابی کنند.

مشکلات معمول جهت تعمیر کولر گازی در شیراز

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی در شیراز

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از گازهای برودتی درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

۱۰– ایاب و ذهاب رایگان در صورت سرویس و تعمیرات کولر گازی

(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار 40000 تومان می باشد).

تعمیر کولر گازی در شیراز | مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای کولر گازی شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت کولر گازی شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی کولر گازی شما اعزام شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5 1 رای
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما