مراحل ثبت درخواست

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز | تعمیر ، نصب و سرویس

برند اسنوا (SNOWA) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین لباسشویی فعالیت دارد. مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز پیشگامان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز (SNOWA)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی اسنوا باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز

– روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
–جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
– سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
– تخلیه نکردن آب پس از شستشو
– تمیز نشستن لباس ها
– تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
– بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
– آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
– باز نشدن درب ماشین لباسشویی
– آبریزش آب از زیر ماشین لباسشویی
– عدم ورود آب به لباسشویی
– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز توسط مرکز پیشگامان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

نمایندگی لباسشویی اسنوا در شیراز

نمایندگی لباسشویی اسنوا در شیراز جزء بهترین نمایندگی در شهر شیراز می باشد که کار تعمیرات ماشین لباسشویی را به نحو احسن انجام می دهد. شما می توانید برای تعمیر لباسشویی اسنوا در شیراز به تعمیرکاران حرفه ای ما مراجعه نمایید تا بهترین خدمات را دریافت نمایید و ماشین لباسشویی خود را سالم تحویل بگیرید.

خدمات تعمیر لباسشویی اسنوا در شیراز

تعمیر لباسشویی در نمایندگی لباسشویی اسنوا در شیراز

پس از شروع کار ماشین لباسشویی اسنوا، به دقت گوش دهید تا ببینید آیا آب وارد درام می شود یا خیر و آیا لوله ای که جریان آب را به مخزن تنظیم می کند ترک خورده است. اگر آب وارد دستگاه نشود، یک کد خطا باید نمایش داده شود که نشان دهنده خطای منبع آب است. در این هنگام ما می توانید برای تعمیر لباسشویی اسنوا در شیراز به نمایندگی لباسشویی اسنوا در شیراز مراجعه نمایید تا این مشکل توسط تعمیرکاران مجرب ما حل شود.

چرا ماشین لباسشویی تخلیه نمی کند؟

یکی از مشکلات رایجی که همیشه با آن مواجه می شویم تخلیه نشدن دستگاه لباسشویی است، تخلیه نشدن می تواند به دلیل یکی از موارد زیر ایجاد شود:

– شلنگ یا پمپ تخلیه با یک لباس کوچک، گن باقی مانده یا سایر زباله ها مسدود شده است.

– واشر خراب است و چرخه تخلیه یا چرخش را به درستی درگیر نمی کند. در این صورت با یک کد خطا نمایش داده می شود.

– پمپ تخلیه دستگاه خراب است و کار نمی کند.

در صورتی که خود شما در این زمینه متخصص هستید می توانید ماشین لباسشویی را باز کنید و مشکل را حل کنید اما در صورتی که تخصص لازم را ندارید حتما به تعمیرکار ماهر مراجعه نمایید.

نمایندگی لباسشویی اسنوا در شیراز دارای متخصصان حرفه ای است که می توانند به شما در حل مشکل کمک کنند. بنابراین می توانید برای تعمیر لباسشویی اسنوا در شیراز به ما مراجعه نمایید تا بهترین خدمات را دریافت نمایید.

تعمیر درب ماشین لباسشویی در نمایندگی لباسشویی اسنوا در شیراز

این مشکلی است که بیشتر در لودرهای جلو دیده می شود، زیرا لودرهای بالایی برای نگه داشتن آب در داخل نیازی به قفل کردن درهای خود ندارند.

بایستی قبل از شروع فعالیت دستگاه لودرهای جلو را درست قرار داد تا قفل شود. با این حال، گاهی اوقات یک لودر جلو خراب می شود و قفل می شود و لباس ها و آب در دستگاه گیر می کند. اگر توانایی حل این مشکل را دارید که چه بهتر. خود شما می توانید بدون پرداخت هزینه ای مشکل را حل کنید اما اگر تخصص لازم را ندارید برای تعمیر لباسشویی در شیراز ما به شما نمایندگی لباسشویی اسنوا در شیراز معرفی می کنیم تا بتوانید با مراجعه به آن مشکل را حل کنید.

ماشین لباسشویی به اطراف حرکت می کند

طبیعی است که ماشین لباسشویی شما در طول یک چرخه شستشو لرزش و حرکت کمی داشته باشد، اما زمانی که با صدای بلند شروع به جهش می کند یا زیاد حرکت می کند، این نشان می دهد که مشکلی در ماشین لباسشویی شما وجود دارد که باید توسط متخصص تعمیر شود.

برای تعمیر ماشین لباسشویی بهتر است به بهترین متخصص مراجعه نمایید. نمایندگی لباسشویی اسنوا در شیراز دارای بهترین تعمیرکاران متخصص و ماهر می باشد که شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود به این متخصصان مراجعه نمایید تا در اسرع وقت و به بهترین صورت مشکل تعمیر شود.

سخن آخر

اگر به دنبال تعمیر لباسشویی اسنوا در شیراز هستید بدون نیاز به جستجوی بهترین مکان حتما به نمایندگی لباسشویی اسنوا در شیراز سر بزنید. اینجا جایی است که شما می توانید تعمیر لباسشویی خود را به متخصصان ماهر و حرفه ای ما بسپارید و سالم تحویل بگیرید.

مرکز تعمیر لباسشویی اسنوا در شیراز

9 دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز

دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 – استفاده ا ز قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل

مناطق تحت پوشش و نمایندگی اسنوا در شیراز

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز | مرکز تعمیرات پیشگامان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

* این نکته حائز اهمیت هست که مرکز پیشگامان سرویس تنها تعمیرات تخصصی برند امرسال را به صورت تخصص انجام می دهد و نمایندگی مستقیم امرسان نمی باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز :

071-38330976

071-38222606

اشتراک در
اطلاع از
guest
6 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کاوه حسینی
کاوه حسینی
اکتبر 6, 2020 1:09 ب.ظ

سلام وقت بخیر
لباسشوییم
از دربه جولش ابریزی داره علتش از چی میتونه باشه؟

تمنا
تمنا
ژوئن 13, 2021 4:47 ب.ظ

سلام روزتون بخیر باشه خواستم بپرسم که چرا لباسشویی من روشن نمیشه؟

کمال
کمال
جولای 5, 2021 12:51 ب.ظ

سلام و وقت بخیر
پشکل من اینه که ولوم تایمر رو میچرخونم اما دستگاه روشن نمیشه! ممنون میشم راهنماییم کنید

0 0 رای ها
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما