مراحل ثبت درخواست

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا در شیراز | تعمیر ، نصب و سرویس

برند اسنوا (SNOWA) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی  فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در شیراز (SNOWA)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین ظرفشویی اسنوا باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در شیراز

– روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش
– جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
– تخلیه نکردن آب پس از شستشو
– تمیز نشستن ظرف ها
– آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی
– عدم ورود آب به ظرفشویی
– گرم نشدن آب به مقدار لازم
– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در شیراز توسط مرکز پیشگامان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیراماشین ظرفشویی اسنوا در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

10 دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس ماشین ظرفشویی اسنوا در شیراز

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا در شیراز
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 –استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل

نمایندگی ظرفشویی اسنوا در شیراز

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که وجود ماشین ظرفشویی در خانه برایتان اهمیت زیادی داشته و به نوعی عصای دستتان است خراب شدن آن برایتان یک فاجعه خواهد بود. در اینجاست که با انبوهی از ظرف‌های نشسته مواجه می‌شوید. اما نگران نباشید. برای تعمیر ظرفشویی در شیراز نیازی نیست زمان زیادی را منتظر بمانید. نمایندگی ظرفشویی اسنوا در شیراز با افرادی مجرب و ماهر در خدمت شما خواهد بود.

اما اگر به هر دلیلی ترجیح می‌دهید خودتان اول به سراغ تعمیر وسایل بروید بهتر است نگاهی به موارد زیر بیندازید:

دلیل آبکشی نادرست ظروف در ماشین

بدترین مشکل برای ماشین ظرفشویی شما شاید این باشد که ظرف‌ها را تمیز نمی‌کند، پس دیگری کاربردی برای شما نخواهد داشت. اگر در پایان کار دیدید ذرات غذا روی ظرف‌ها مانده و هنوز کثیف هستند بهتر است به سراغ موارد زیر بروید:

بیشتر اوقات آب نگرفتن درست ماشین ظرفشویی به علت جمع شدن رسوبات و ذرات ریز غذایی در آن و مسدود شدن مسیر آب می‌باشد. باید مسیر ورودی آب را بررسی کرده و آن را کاملاً تمیز کنید. تمیز کردن بازوهای آب‌پاش و رفع هرگونه انسداد در آن نیز پیشنهاد می‌شود. اما اگر نتوانستید مشکل را خودتان حل کنید می‌توانید برای تعمیر ظرفشویی اسنوا در شیراز از نمایندگی ظرفشویی اسنوا در شیراز کمک بگیرید.

داغ شدن زیاد ماشین ظرفشویی

اگر متوجه شده‌اید ماشین ظرفشویی شما بیشتر از اندازۀ عادی داغ می‌شود باید حتماً به دنبال رفع ایراد آن باشید تا جلوی آسیب‌های بیشتر را بگیرید. برای شروع بررسی کنید ذرۀ غذایی در فیلتر ماشین ظرفشویی شما نمانده باشد. این ذرات مانع از جریان یافتن درست آب شده و در نتیجه ماشین داغ خواهد شد. گاه نیز نصب نادرست ماشین ظرفشویی عامل داغ کردن دستگاه است. حتماً برای نصب از افراد متخصص در نمایندگی ظرفشویی اسنوا در شیراز کمک بگیرید.

خدمات  تعمیر ظرفشویی اسنوا در شیراز

باز نشدن درب و کمک گرفتن از نمایندگی ظرفشویی اسنوا در شیراز

پس از اتمام کار می‌خواهید ظرف‌هایتان را از ماشین خارج کنید اما متوجه می‌شوید درب ماشین درست باز نشده یا کلاً گیر کرده است. در چنین شرایطی مشکل می‌تواند از قفل درب ماشین باشد. خراب شدن قفل مانع از باز و بسته شدن درست درب می‌شود. اگر قفل سالم بود باید لولای درب را چک کنید. شاید لولای درب ماشین شما زنگ شده یا دچار پوسیدگی شده باشد.

اگر در هیچ‌کدام از این موارد مشکلی پیدا نکردید برای تعمیر ظرفشویی اسنوا در شیراز به سراغ تیم متخصص و با تجربه ما در نمایندگی ظرفشویی اسنوا در شیراز بروید.

ماشین ظرفشویی پس از روشن شدن شروع به کار نمی‌کند

اگر ماشین شما روشن شده ولی کار نمی‌کند اول از همه فکرتان به سمت خرابی موتور ماشین ظرفشویی خواهد رفت. اما قبل از بررسی موتور، بهتر است موارد دیگر را نیز در نظر داشته باشید. مثلاً اگر در دستگاه شما برای موتور پمپ اصلی از رله استفاده شده است خراب شدن یا ایجاد مشکل در رله می‌تواند مانع از به کار افتادن ماشین ظرفشویی شود. اگر دیدید رله مشکل دارد باید آن را تعویض کنید.

علت دیگر کار نکردن ماشین ظرفشویی خراب بودن قفل یا درب آن است. اگر درب ماشین شما خوب بسته نشود کار خود را شروع نخواهد کرد.

اگر نتوانستید مشکل را رفع کنید از نمایندگی ظرفشویی اسنوا در شیراز کمک بگیرید. تعمیر ظرفشویی اسنوا در شیراز زیر نظر نمایندگی، با کمک افرادی متخصص و ماهر انجام خواهد شد.

خشک نکردن ظرف‌ها پس از شستشو

اگر پس از باز کردن درب و اتمام کار ماشین متوجه خیس ماندن ظرف‌های خود شوید مسلماً برای شما خوشایند نخواهد بود. اما ایراد کار از کجاست؟

شاید ظرف‌ها به خاطر خراب شدن المنت خیس مانده‌اند و یا به دلیل نقص در فن یا دریچۀ هوا. شاید هم ترموستات ماشین شما خراب شده است. به هرحال باید برای تعمیر ظرفشویی اسنوا در شیراز از افراد متخصص کمک بگیرید. ما به شما مراجعه به نمایندگی ظرفشویی اسنوا در شیراز را پیشنهاد می‌دهیم.

مرکز  تعمیر ظرفشویی اسنوا در شیراز

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات ماشین ظرفشویی ساید اسنوا  در شیراز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ماشین ظرفشویی اسنوا  | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی اسنوا

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در شیراز | مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا در شیراز به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

* این نکته حائز اهمیت هست که مرکز پیشگامان سرویس تنها تعمیرات تخصصی برند امرسال را به صورت تخصص انجام می دهد و نمایندگی مستقیم امرسان نمی باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در شیراز :

071-38330976

071-38222606

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0 0 رای ها
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما