مراحل ثبت درخواست

تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون ال جی در شیراز | تعمیر و سرویس

برند ال جی (LG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه تلویزیون فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز (LG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف تلویزیون ال جی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز

– سیاه شدن قسمتی از تصویر

– نداشتن صدا یا تصویر

– خاموش و روشن شدن ناگهانی

– چشمک زدن چراغ پاور به صورت ممتد

– روشن نشدن تلویزیون

– کم نور بودن صفحه نمایش تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی

– قطع یا وصل شدن تصویر پس از استفاده طولانی از دستگاه

– شکستن پنل ال سی دی بر اثر افتادن، ضربه و یا فشار به هنگام تمیز کردن

مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای تلویزیون یا ال ای دی شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت تلویزیون یا ال ای دی شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی تلویزیون یا ال ای دی شما اعزام شود.

تعمیر تلویزیون و ال ای دی ال جی در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر تلویزیون و ال ای دی ال جی در شیراز توسط مرکز پیشگامان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

10 دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس تلویزیون و ال ای دی ال جی در شیراز

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیرات تلویزیون و ال ای دی ال جی در شیراز
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 –استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل

نمایندگی تلویزیون ال جی در شیراز

تلویزیون های ال جی یکی از شناخته ترین نمایشگر های موجود در بازار هستند. اگرچه ال جی در شروع کار خود، بسیار عالی درخشید اما در سال های اخیر به دلیل استفاده از برخی قطعات نامرغوب دچار ضعف هایی شده است. به همین علت تلویزیون های ال جی در مدت کوتاهی دچار مشکل و خرابی می شوند که باعث می شود مصرف کننده به فکر تعمیر تلویزیون بیوفتد. متخصصین تعمیر در نمایندگی تلویزیون ال جی در شیراز کاملا بر مشکلات و ضعف های تلویزیون ال جی تسلط  دارند و شما می توانید مشکلات تلویزیون خود را با تکنسین های تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز در میان بگذارید تا مشکلات تلویزیون تان را به سرعت حل کنند.

خدمات تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون، در مدل های مختلف از برند ال جی به دلایل متعدد رخ می دهد. ممکن است از کابل های برق و نوسانات برق باشد و یا از خرابی مین برد و یا حتی مربوط به برد پاور باشد.

اگر با بررسی کابل های برق مشکل برطرف نشد، حتما باید با  یک تعمیرکار متخصص، صحبت کنید. مشاوران تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز آماده کمک به شما هستند. آنها مدت زمان زاید است که در نمایندگی تلویزیون ال جی در شیراز مشغول به کار هستند و با انواع مشکلات دستگاه های تولید شده از این برند آشنا می باشند. در نتیجه می توانند به سرعت مشکل شما را بررسی و برطرف کنند.

نمایندگی تلویزیون ال جی در شیراز

ریست کردن تلویزیون ال جی به کمک مشاوران نمایندگی تلویزیون ال جی در شیراز

تلویزیون های هوشمند مانند دیگر دستگاه های الکترونیکی دچار ویروس می شوند. این ویروس ممکن است از فلش  به تلویزیون منتقل شده باشند. برای اینکه ویروس را از بین ببرید باید تلویزیون را ریست کنید و به حالت اولیه برگردانید. شما می توانید با مشاوران در نمایندگی تلویزیون ال جی در شیراز تماس بگیرید تا ریست کردن تلویزیون ال جی را به شما آموزش دهند.

رفع مشکل هنگ کردن تلویزیون ال جی

یکی از عیب های تلویزیون ال جی که در مدل های جدید بسیار دیده می شود، هنگ کردن تلویزیون است. عامل اصلی هنگ تلویزیون خرابی مین بورد است و در بعضی مواقع هم به دلیل ضربه خوردن دستگاه، ایجاد می شود. برای تعمیر قطعه مین برد باید به نمایندگی های معتبر مراجعه کنید. متخصصان تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

 رفع مشکل چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون ال جی در نمایندگی تلویزیون ال جی در شیراز

ممکن است زمانی که تلویزیون ال جی روشن است، چراغ تلویزیون شروع به چشمک زدن بکند. اصلی ترین دلیل چشک زدن چراغ تلویزیون ال جی، خراب شدن بخش پاور و قطعات مین برد است.

تکنسین های تعمیر در نمایندگی تلویزیون ال جی در شیراز بارها و بارها به تعمیر این قطعات پرداخته اند و کاملا به حل ایراد فنی این قطعه الکترونیکی، آشنا هستند. و شما می توانید تعمیر قطعات تلویزیون ال جی خود را به تکنسین های آشنا به تعمیر تلویزیون در شیراز بسپارید.

تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز

تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد

علت به وجود آمدن این مشکل در تلویزیون ال جی، از سوختگی بک لایت های صفحه است. برای حل این مشکل باید نور بک لایت را از تنظیمات تلویزیون کم کنید. البته توجه داشته باشید که نباید از حداکثر نور بک لایت ها استفاده کنید. همچنین حداقل بعد از 3 ساعت استفاده تلویزیون را خاموش کنید به آن استراحت بدهید. اگر بعد از این مراحل مشکل دستگاهتان هنوز برطرف نشده است تلویزیون باید توسط تکنسین های مجرب و کارآزموده بررسی شود. تعمیرکاران حرفه ای در نمایندگی تلویزیون ال جی در شیراز بهترین انتخاب برای انجام تعمیرات تلویزیون ال جی هستند.

علت پاک شدن کانال های تلویزیون ال جی

امکان دارد بعد از هر خاموش و روشن کردن تلویزیون ال جی، کانال های آن پاک شوند. دلیل این اتفاق به خرابی مین برد مربوط می شود. مشتریان محترم برای تعمیر این قطعه الکترونیکی می توانند به نمایندگی تلویزیون ال جی در شیراز مراجعه کنند.

مرکز تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات تلویزیون و ال ای دی ال جی در شیراز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی تلویزیون و ال ای دی ساید ال جی  | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر تلویزیون و ال ای دی ال جی در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز | مرکز تعمیرات پیشگامان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت تعمیر تلویزیون ال جی در شیراز :

071-38330976

071-38222606

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کاظم
کاظم
نوامبر 7, 2021 10:37 ق.ظ

والله ما که هر چی تماس می گیریم بدون اینکه اصلا زنگ بخوره قطع میشه و می نویسه تماس پایان یافت

3 1 رای
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما