تعمیر یخچال در شیراز

و مراحل ثبت درخواست

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یه شماره تماس در فرم تعمیر یخچال و ساید بای ساید در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیر یخچال در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر یخچال در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیرات یخچال در شیراز | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه پیشگامان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر یخچال و ساید بای ساید در شیراز ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال و ساید بای ساید در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز ما باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

بله. در این مرکز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تعمیر یخچال در شیراز

حتی فناوری برند‌های معروف به دلایل مختلف به صورت دوره‌ای خراب م شود. تعمیر یخچال در شیراز با کیفیت بالا در مرکز ارائه دهنده خدمات نصب و سرویس یخچال، قابل انجام است. اگرچه برخی از عملیات‌ها برای برطرف کردن مسائل سطحی یخچال شما می‌تواند توسط خودتان انجام شود اما برای آگاهی از سایر علل خرابی دستگاه، باید به یک مرکز تعمیر یخچال در شیراز مراجعه کنید تا از ایرادات جدی‌تر، جلوگیری به عمل بیاید. در این مقاله‌ای که ارائه می‌کنیم همه چیز را در مورد بازسازی کارکرد یخچال‌های برند خواهید آموخت. ما نقص‌های رایج، علل آن‌ها و روش‌های تشخیصی را شرح می‌دهیم. بر اساس توصیه‌های ما، می‌توانید خودتان با مشکل مقابله کنید. با این حال لازم است که برخی ایرادات دستگاه را در مرکز تعمیر یخچال در شیراز برطرف نمایید. به یاد داشته باشید که خرابی یخچال مانند یک فاجعه کوچک است، زیرا باید فوراً به دنبال گزینه دیگری برای نگهداری مواد غذایی فاسد شدنی و منجمد باشید. در اینجا رایج‌ترین مشکلات یخچال‌ها ذکر شده است:

دستگاه کار نمی‌کند.

 هوا در فضای داخلی یخچال به اندازه کافی سرد نیست.

کمپرسور بدون وقفه کار می‌کند.

بوی نامطبوعی از یخچال به مشام می‌رسد.

در مدت کوتاهی مقدار زیادی برفک جمع می‌شود.

دستگاه بسیار پر سر و صدا است و در حین کار میلرزد.

اولین کاری که باید هنگام ظاهر شدن هر یک از این علائم انجام دهید، تماس با کارشناسان تعمیر یخچال در شیراز است. تماس با مراکز خدمات تعمیر یخچال در شیراز باعث می‌شود تا مشکلات دستگاه شما در همان مراحل اولیه برطرف شوند و از ورود اسیب جدی‌تر به دستگاه، خودداری شود.

تعمیر یخچال در شیراز

تعمیر یخچال در شیراز به علت افزایش بی‌رویه سطح دما

اگر دمای یخچال یا فریزر به تدریج افزایش یابد و نتوانید سطح خنک‌کننده کافی ایجاد کنید، احتمالاً رله استارت از کار افتاده است. این عنصر عملکرد کمپرسور را کنترل می‌کند که لازم است تا فریون با سرعت مورد نیاز در سیستم حرکت کند. توصیه می‌شود پایانه‌های موتور را بررسی کنید. یک تعمیرکار متخصص تعمیر یخچال در شیراز، به خوبی این کار را برای شما انجام می‌دهد.

تعمیر یخچال در شیراز وقتی دستگاه روشن نمی‌شود

اگر یخچال روشن نمی‌شود، ابتدا باید مدار‌های الکترونیکی آن را در داخل و خارج بررسی کنید، اگرچه علت این خرابی ممکن است خرابی رله استارت (+) باشد. در شرایط رطوبت بالا، رسوبات کربن می‌توانند در اینجا جمع شوند که در عملکرد دستگاه اختلال ایجاد می‌کند. نکته مهم دیگر اتصال صحیح عناصر سیستم است. اگر با نقص ساخته شده باشد (همانطور که در تعمیرات غیرحرفه‌ای اتفاق می‌افتد)، احتمال خرابی رله بسیار زیاد است. در موارد شدید، ممکن است عنصر به دلیل اتصال کوتاه بسوزد. در این حالت رله استارت باید به طور کامل تعویض شود.
اگر پس از چند ثانیه روشن کردن برق، یخچال شروع به کار کرد و بلافاصله خاموش شد، ممکن است به دلیل نقص رله باشد، اما گزینه‌های دیگری نیز وجود دارد که باید توسط یک تعمیرکار آشنا به تعمیر یخچال در شیراز بررسی شود. همچنین توصیه می‌شود سیم کشی و واحد کنترل الکترونیکی را بررسی کنید.
قبل از تعویض رله، تعمیرکاران متخصص تعمیر یخچال در شیراز ابتدا سیم پیچ موتور را چک می‌کنند. اگر ایراد داشته باشد، تلاش برای تعویض رله به نتیجه نمی‌رسد. در صورت تشخیص چنین نقصی پس از تشخیص، ابتدا موتور باید تعمیر شود.

تعمیرات یخچال در شیراز

تعمیر یخچال در شیراز وقتی برفک می‌زند

سیستم No Frost که تقریباً به تمامی مدل‌های یخچال‌های مدرن مجهز شده است به شما امکان ایجاد سرما را بدون برفک زدگی می‌دهد. اگر روی دیوار‌های داخلی بدنه یخچال، برفک و یخ زدی ظاهر شود، نشانه این است که دستگاه به درستی کار نمی‌کند. توجه داشته باشید که اگر مقدار زیادی یخ وجود داشته باشد یا زیاد به نظر برسد، تشخیص جامع مورد نیاز است که الزاماً باید توسط یک فرد متخصص تعمیر یخچال در شیراز انجام بگیرد.
فراموش نکنید که اگر یخ زدگی را با استفاده از دستورالعمل‌های سنتی از بین ببرید، ممکن است آسیب جدی به دستگاه شما وارد شود. بنابراین از یک تعمیرکار متخصص تعمیر یخچال در شیراز بخواهید تا شما را راهنمایی کنند.

درب یخچال بسته نمی‌شود

اگر درب یخچال محکم بسته نشود، دستگاه با افزایش بار کار می‌کند، که می‌تواند باعث ایجاد انواع خرابی‌ها شود. اگر آسیب نوار لاستیکی اطراف درب تشخیص داده شد، فقط آن را در اسرع وقت تعویض کنید. این یک فرآیند ساده است که می‌تواند توسط یک تکنسین متخصص تعمیر یخچال در شیراز انجام شود. واشر‌های لاستیکی جدید را می‌توان با چسب یا اپوکسی دور درب نصب کرد.

مرکزتعمیر یخچال در شیراز

وقتی فن یخچال کار نمی‌کند

فن معیوب با کد خطای خاصی نمایش داده می‌شود. برای درک ماهیت مشکل، باید مدار الکتریکی خود فن و همچنین برد کنترل آن را بررسی کنید. شما به تنهایی نمی‌توانید این کار را انجام بدهید. لازم است که حتماً از مهارت و تجربه یک فرد اشنا به تعمیر یخچال در شیراز استفاده کنید. برای تعویض بهتر است همان فن طراحی شده برای مدل خاصی از یخچال را بگیرید. معمولاً می‌توان آن را از طریق مرکز تعمیر یخچال در شیراز سفارش داد. تعویض و راه‌اندازی کنترل پنل را فقط می‌توان به شخصی سپرد که آموزش تعمیر تجهیزات برودتی را گذرانده باشد.

تعمیر کمپرسور یخچال

بهتر است راه حل مشکلات پیچیده مانند تعمیر سیم پیچ موتور یا تعویض کمپرسور را به یک متخصص مجرب از یک مرکز خدمات خوب بسپارید.
درک اینکه موتور از کار افتاده است دشوار نیست، زیرا در حالت کار صدای مشخصی از خود ساطع می‌کند. اگر هیچ صدایی وجود ندارد، به این معنی که دستگاه دارای نقص است، یعنی فریون گردش نمی‌کند، تبادل حرارت رخ نمی‌دهد، دما کاهش نمی‌یابد. باید کابل برق را بررسی کنید، ممکن است آسیب دیده باشد. اگر دلیل آن در سیم کشی نیست، باید یا کمپرسور را تعمیر کنید یا آن را به طور کامل تعویض نمایید. اگر علت دقیق خرابی را سریع، تشخیص دهید، احتمال تعمیر موفقیت‌آمیز دستگاه بالا می‌رود. پیشنهاد می‌کنیم قبل از هرگونه اقدام خودسرانه برای تعمیر یخچال خود، فوراً به نمایندگی‌های معتبر ارائه دهنده خدمات نصب و سرویس یخچال مراجعه کنید. آن‌ها بهتر می‌توانند مشکلات دستگاه شما را شناسایی و برطرف کنند.

مشکلات معمول جهت تعمیر یخچال در شیراز

یخچال فریزر سرما ندارد

یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.

واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.

یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.

یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.

کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.

یخچال دچار یخ زدگی شده باشد

تعمیر یخچال در شیراز | مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال و ساید بای ساید شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال شما اعزام شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0 0 رای ها
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما