مراحل ثبت درخواست

تعمیر کولر گازی سامسونگ در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر کولر گازی سامسونگ در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی سامسونگ در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر کولر گازی سامسونگ در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در شیراز | تعمیر ، نصب و سرویس

برند سامسونگ (SAMSUNG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه کولر گازی  فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی گرین در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ در شیراز (SAMSUNG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی سامسونگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولر گازی سامسونگ در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی سامسونگ در شیراز

– نداشتن سرمای کافی و مطبوع
– نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
– یخ زدن پنل و یا کندانسور
– روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
– روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
– آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
– سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
-کار نکردن کنترل دستگاه
– لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
– نصب و تعمیر کولر گازی و اسپلیت
– پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
– عدم کارکرد فن

تعمیر کولر گازی سامسونگ در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر کولر گازی سامسونگ در شیراز توسط مرکز پیشگامان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیراکولر گازی سامسونگ در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

9 دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی سامسونگ در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس کولر گازی سامسونگ در شیراز

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیرات کولر گازی سامسونگ در شیراز
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 – استفاده از گازهای برودتی درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات کولرگازی سامسونگ در شیراز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی کولرگازی سامسونگ | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر کولر گازی سامسونگ در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی کولرگازی سامسونگ در شیراز

برند سامسونگ یکی از برندهای پرطرفدار در ایران است که در زمینه کولر گازی  فعالیت دارد. نمایندگی کولرگازی سامسونگ در شیراز جهت ارائه سرویس و خدمات این برند با بالاترین کیفیت اقدام نموده است.
این نمایندگی با داشتن تکنسین ها و مهندسین متخصص ماهر در زمینه سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ در شیراز، یک مرکز تخصصی است که به طور به طور دائم خدمات خود را برای شما عزیزان ارائه می دهد.

نمایندگی کولر گازی سامسونگ در شیراز

چرا نمایندگی کولرگازی سامسونگ در شیراز؟

به دلیل آشنا و به روز بودن نیروهای متخصص نمایندگی کولرگازی سامسونگ در شیراز به فناوری های جدید دنیا و همچنین توانایی عالی این نیرو ها، در زمینه تعمیر انواع کولر گازی های سامسونگ سبب شده است که خدمات و سرویس دهی کولرگازی، بدون نیاز به جابجایی آن ها در محل انجام گیرد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی توسط نمایندگی کولرگازی سامسونگ در شیراز

  • نداشتن سرمای کافی
  • نداشتن گرمای کافی
  • یخ زدن کندانسور
  • کولر گازی و یا صفحه نمایش روشن نشود
  • پیغام خطا یا ارور دادن کولرگازی
  • کنترل دستگاه کار نمی کند
  • نصب و تعمیر کولر گازی در شیراز
  • پریدن فیوز خانه در موقع روشن شدن موتور کولرگازی
  • کار نکردن فن کولرگازی

کولرگازی دو تیکه یا اسپیلت یا به عبارت دیگر کولر گازی های دیواری از دوبخش تشکیل شده اند و توسط لوله های مسی به هموصل شده اند. این لوله ها حدودا ۵ متر طول دارند. اگر طول لوله بیش از ۵ متر و یا کمتر از آن باشد، در میزان شارژ کولر تاثیر میگذارد. نمایندگی کولرگازی سامسونگ در شیراز با بررسی دقیق مشکل کولرگازی شما آن را با بهترین کیفیت و کمترین زمان عیب جویی می کند و مثل روز اول به شما تحویل می دهد.

کولر گازی دوتیکه به دلایل زیادی از مزیت های بسیاری برخوردار است.

اگر لوله اتصال بین یونیت داخلی و خارجی کولر گازی به صورت توکار نصب شود، لوله های ضخیم و کابل برقی که یونیت داخلی و خارجی کولر گازی رو به هم متصل می کند از وسط اتاق رد می شود و شلوغی و بهم ریختگی را به همراه دارد.

لوله کشی توکار کولر گازی توسط نمایندگی کولرگازی سامسونگ در شیراز

بیشتر افراد در آپارتمان و خانه های کوچک زندگی میکنند و دوست ندارند بخشی از فضای کمی که در اختیار دارند توسط لوله های کولر گازی هدر رود.

لوله کشی کولر گازی اگر رو کار باشد ممکن است اتفاقات بدی رخ دهد. به طور مثال کودکان آن ها را سوراخ کنند، کارگران هنگام جابجایی وسایل لوله ها را بشکنند و…. پس در این صورت بهتر است لوله های کولرگازی توکار نصب شود تا دچار مشکلات نشوید.

لوله کشی توکار کولر گازی نیاز به تخصص دارد و باید حتما یک فرد متخصص این کار را انجام دهد. نمایندگی کولرگازی سامسونگ در شیراز با داشتن این افراد متخصص لوله کشی توکار کولرگازی را برای شما انجام می دهد تا فضای بیشتری از خانه در اختیار شما قرار گیرد.

لوله های کولر گازی باید داخل دیوار نصب شوند، پس باید دیوار سوراخ شود، لوله نصب شود و دیوار مجددا تعمیر شود. اگر برای این کار از کارگر عادی استفاده کنید که او حتی کارش را هم خوب انجام دهد، اما اگر لوله نشتی داشته باشد و یا درست وصل نشده باشد چه باید کرد؟

 همچنین اگر به طور ناگهانی دیواری که لوله  در داخل آن نصب شده است فروریخت چه باید کرد؟ زیرا لوله ها وزن دارند و احتمال ریزش وجود دارد و باید حتما وزن آن ها توسط متخصص کنترل شود. پس باید لوله کشی توکار کولر گازی به فرد متخصص داده شود تا هیچ مشکلی پیش نیاید.

برای لوله کشی توکار و تعمیر کولر گازی سامسونگ در شیراز با نمایندگی کولرگازی سامسونگ در شیراز تماس بگیرید تا با متخصصین کاملا حرفه ای لوله های کولر گازی شما را نصب کنند.

سرما سازی کولر گازی

داخل یونیت خارجی یک کمپرسور گاز و یک کندانسور و یک فن خنک‌کننده کندانسور وجود دارد که عملکرد آن مانند یخچال فریزر است. کمپرسور گاز را کمپرس می کند و راهی کندانسور می شود. سپس از طریق لوله‌های رابط گاز را به یونیت داخلی می‌ رساند که داخل لوله‌های مویین این گاز متراکم می شود و باعث خارج شدن گاز از حالت فشرده می شود و در کوئل گردش می کند.

گازی که در کوئل در حال چرخیدن است، می جوشد.  گرمای مورد نیاز برای جوشش را از مولکول های هوای گرمی که به فین‌های کوئل برخورد می‌کند بدست می‌آورد. بنابراین مولکول های هوا سرد می شود و باعث کاهش دمای محیط می‌شود. این چرخه ی حرکت هوای محیط که به صورت بسته انجام می‌شود به عهده فن است. نمایندگی کولرگازی سامسونگ در شیراز با بررسی کولرگازی شما به مشکل سرمایشی و گرمایشی کولرگازی شما در اسرع وقت رسیدگی می کند.

بعد از خرید کولرگازی حتما از یک نصاب کولر حرفه ای برای نصب کولر خود استفاده کنید. در نصب کولر گازی یک سری نکات باید رعایت شود و رعایت نکردن این نکات علاوه بر اینکه عمر کولر گازی رو کم میکند، روی کارایی کولر گازی نیز تاثیر می گذارد و ممکن است خنکی مطلوب را تولید نکند.

به نسبت هزینه زیادی که برای خرید کولر گازی پرداخت کردید، هزینه نصب کولر گازی کمتر است و یا بهتر است بگوییم ناچیز است. پس ارزش ریسک کردن را ندارد که آن را خودمان نصب کنیم و آن طور که می خواهیم نصب نشود. نمایندگی کولرگازی سامسونگ در شیراز با کمترین قیمت و آمدن به موقع در محل کار نصب کولر شما را انجام می دهد.

تعغمیر کولر گازی سامسونگ در شیراز

سخن پایانی

با توجه به نکاتی که در مورد مشکلات عمده ی کولرگازی که گفته شد بهتر است از خدمات تعمیر کولرگازی سامسونگ در شیراز توسط نمایندگی کولرگازی سامسونگ در شیراز استفاده کنید و با خیالی آسوده کولر خود را تعمیر و یا نصب و راه اندازی کنید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی سامسونگ در شیراز

تعمیر کولر گازی سامسونگ در شیراز | مرکز تعمیرات پیشگامان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر کولر گازی سامسونگ در شیراز :

071-38330976

071-38222606

نمایندگی کولر گازی سامسونگ در شیراز

اشتراک در
اطلاع از
guest
4 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهسا ترابی
مهسا ترابی
سپتامبر 19, 2020 10:48 ق.ظ

سلام وقت بخیر
کولرم مشکل داره فنش شکسته
شما قطعات دارید

حسین بمانی
حسین بمانی
جولای 13, 2021 12:16 ب.ظ

سلام. من یه کولر گازی سامسونگ دارم که ارور ux رو نشون میده هرچی گشتم متوجه نشدم این خطا به خاطر چیه شما میشه بهم بگید ؟

1 1 رای
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما