مراحل ثبت درخواست

تعمیر پکیج گلدیران در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر پکیج گلدیران در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیر پکیج گلدایران در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر پکیج گلدیران در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیرات پکیج گلدیران در شیراز | تعمیر ، نصب و سرویس

برند گلدیران (GOLDIRAN) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه پکیج  فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز تخصصی تعمیر پکیج گلدیران در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر پکیج گلدیران در شیراز (GOLDIRAN)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج گلدیران باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر پکیج گلدیران در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر پکیج گلدیران در شیراز

– نداشتن گرمای کافی و مطبوع در رادیاتورها
– نداشتن گرمای مطلوب آب گرم مصرفی

_ خراب بودن شیر گاز و شعله
– آبریزی و نشتی از زیر پکیج
– سر و صدای اضافی از پکیج
– سرویس سالیانه دستگاه جهت بازدهی بیشتر
– گرفتن جرم و اسید شویی مبدل ها
– روشن نشدن پکیج دیواری و یا صفحه نمایش
– تشکیل نشدن شعله
– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
– پایین آمدن فشار آب دستگاه
– حرارت بیش از حد پکیج
– روشن شدن انفجاری پکیج و ……

تعمیر پکیج گلدیران در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر پکیج گلدیران در شیراز توسط مرکز پیشگامان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیراپکیج گلدیران در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

10 دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر پکیج گلدیران در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس پکیج گلدیران در شیراز

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیرات پکیج گلدیران در شیراز
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 –استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل
10– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار
(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار 30000 تومان می باشد).

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات پکیج گلدیران در شیراز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی پکیج گلدیران | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر پکیج کنوود در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی پکیج گلدیران در شیراز

در دنیای امروز با پیشرفت لوازم جانگی، موتورخانه؜ جای خود را به پکیج داده؜ است. پکیج یک سیستم گرمایشی است که در دو نوع دیوار و زمینی عرضه می؜شود. دلایل محبوبیت پکیج؜ها نسبت به موتورخانه؜ها حجم کم، ارزان؜تر بودن و شرایط نگهداری راحت؜تر آن؜هاست.

هر پکیج با هر برندی پس از گذر زمان دچار فرسودگی می؜شود. تصور کنید در فصل زمستان برای پناه به خانه؜ای گرم وارد منزلتان شوید و با سردی منزلتان مواجه شوید. شما با مطالعه این مقاله به دانش عیب یابی مشکلات پکیج گلدیران دست پیدا می؜کنید. در اینجا به مشکلات و معایب رایج پکیج گلدیران و همچنین راه؜حل؜های موجود می؜پردازیم. نمایندگی پکیج گلدیران در شیراز در این زمینه در کنار شماست. با ما همراه باشید.

عوامل موثر در روشن نشدن پکیج

بزرگترین ایراد موجود در پکیج که هر کاربری می؜تواند با آن برخورد کند روشن نشدن این دستگاه می؜باشد. ما در این قسمت به راه؜حل؜هایی برای رفع این مشکل خواهیم پرداخت.

 • ایراد در محافظ برق مورد استفاده نیز دلیل چنین مشکلی است.
 • ایرادات برقی در اتصالات داخلی پکیج باعث روشن نشدن این اختلال است بهتر است برای رفع ایراد با نمایندگی پکیج گلدیران در شیراز تماس حاصل کنید.
 • ایراد در پریز برق مورد استفاده دلیل روشن نشدن دستگاه شده است.
 • عدم وجود جریان برق ساختمان موردی ساده برای روشن نشدن پکیج گلدیران است. از یک برقکار کمک بگیرید

نمایندگی پکیج گلدیران در شیراز

آشنایی با دلایل گرم نشدن رادیاتور

 • وجود هوا در لوله ها سبب این ایراد است. در صورتی نیمی از پره؜های رادیاتور سرد و نیمی گرم، رادیاتور را هواگیری کنید. اگر نتوانستید مشکل را برطرف کنید با نمایندگی پکیج گلدیران در شیراز ارتباط حاصل کنید..
 • ایراد در سلکتور باعث بروز این معضل است سعی کنید وضعیت سلکتوررا تغییر دهید.( FUNCTION را انتخاب کنید.

با انتخاب کلید SET، حالت « SET 00 » را انتخاب کنید. سپس می‌توانید با کلید + یا ــ ، اندازه دمایی را بین 40 تا 85 درجه قرار دهید، وقتی که تنظیمات انجام شد، لطفا سلکتور مربوط مجدد بر روی حالت شکل برف قرار دهید.)

 • باز نبودن شیر رادیاتور دلیل این ایراد است
 • عدم باز بودن لوله های رفت و برگشت آب گرم باعث گرم نشدن رادیاتور شده است.

کمتر بودن فشار آب بهداشتی از فشار آب منزل

شما در ادامه این مطلب با این دلایل مرتبط با کمتر بودن فشار آب بهداشتی از فشار آب منزل آشنا می؜شوید و همچنین در صورت کسب کمک برای تعمیر دستگاه و اطلاع بیشتر می؜توانید با نمایندگی پکیج گلدیران در شیراز ارتباط حاصل کنید.

 • در صورت عدم وجود بودن فیلتر احتمال دارد مبدل رسوب گرفته باشد. این ایراد در هنگام نصب دستگاه اتفاق نمی؜افتاد و مرتبط به گذر زمان است.
 • گرفتگی و انسداد فیلتر سختی؜گیر آب دلیل افت فشار آب بهداشتی می؜شود و فشار آب ورودی پایین می؜آید.

صداهای غیر طبیعی در پکیج گلدیران

یکی از ایرادات در پکیج گلدیران؜ صداهای زیاد می؜باشد ک برای کاربر نگران کننده است. ما در این قسمت به توضیح دلایل این مشکل می؜پردازیم:

 • ایراد در پمپ نیز دلیل ایجاد صدای زیاد است.
 • وجود هوا در سیستم که باید لوله ها هواگیری شود. برای هواگیری از متخصص کمک بگیرید.
 • در صورتی که در هنگام روشن شدن صدای انفجار می؜دهد، فشار گاز را کم کنید
 • ایراد در برد که باعث ایجاد صدای سوت کوتاه است. برای تعمیر برد و راهنمایی با نمایندگی پکیج گلدیران در شیراز تماس بگیرید.
 • شل و ول بودن شیلنگ؜های خرطومی استفاده شده در زیر پکیج، با بست لوله ها را ببندید.
 • یکی از این موارد که سبب ایجاد مشکل شده، خرابی فن دستگاه است.
 • در صورتی که صدا مرتبط با موارد ذکر شده نبود با نمایندگی پکیج گلدیران در شیراز تماس بگیرید.

علت سرد و گرم شدن آب مصرفی

 در اینجا به مواردی که ممکن است باعث سرد و گرم شدن آب در این دستگاه شود، می؜پردازیم. جهت کسب اطلاع بیشتر و تعمیر پکیج در شیراز با نمایندگی پکیج گلدیران در شیراز ارتباط حاصل کنید.

 • نوسان فشار آب منزل، به عبارتی هر عاملی که باعث شود آب نرمال و استاندارد تعریف شده برای پکیج، جهت روشن شدن شعله وارد پکیج نشود که باعث سرد و گرم شدن آب بهداشتی است. در صورت نیاز برای رفع این ایراد با نمایندگی پکیج گلدیران در شیراز تماس برقرار کنید.
 • کم بودن فشار گاز منزل و یا بالا بودن فشار گازنیز سبب چنین ایرادی است.
 • اگر از پمپ فشار در منزل استفاده شده باشد، در این حالت بدلیل نوسان پمپاژ آب توسط پمپ، ممکن است آب مصرفی مدام سرد و گرم ‌شود.
 • ایراد در یکی از شیرهای آب منزل و اهرمی بودن نوع شیر آب از موارد سرد و گرم شدن آب است.
 • مشکل در فشار سیکل پکیج، فشار سیکل پکیج نیز باید طبیعی باشد. (1.5 مرتبه)
 • دمای پکیج لازم است حد پایین؜تر مثلا 50، تنظیم گردد و در صورت رفع مشکل شیر دسته گازی از زیر دستگاه نیمه بسته شود تا فشار گاز کم شود. در صورت رفع مشکل، فشار گاز شهری بالا بوده است.

خاموش شدن پکیج به صورت خودکار بر اساس تجربه نمایندگی پکیج گلدیران در شیراز

احتمال دارد در ساعت؜هایی از روز پکیج شما خاموش بشود. در این قسمت به روش؜های حل این ایراد می؜پردازیم :

 • روی حالت تایمر بودن پکیج، در دستگاه؜های پرستیژ احتمال دارد روی حالت تایمر قرار گرفته باشد.در این صورت نیاز است دستگاه ریست شود.
 • ایراد در برد، قطع جریان برق و مشکلات برقی نیز ممکن است سبب ایجاد این مشکل باشد .شما برای اطمینان از رفع قطعی مشکل با نمایندگی پکیج گلدیران در شیراز تماس حاصل کنید.
 • در وقت؜هایی ک پکیج روشن نمی؜شود، فشار آب منزل را بازبینی کنید و از طبیعی بودن فشار آب اطمینان یابید. اگر در ساعاتی که فشار آب مناسب است و پکیج روشن می؜شود برای مواقعی که فشار آب پایین است یکی از راه؜حل؜ها استفاده از پمپ آب است.

تعمیر پکیج گلدیران در شیراز

در نهایت

گذشت زمان نیز سبب فرسودگی هر دستگاهی است. برای رفع مشکلات پکیج گلدیران می؜توانید با نمایندگی پکیج گلدیران در شیراز ارتباط حاصل کنید.

احتمال دارد شما برای عیب؜یابی مشکلات پکیج خود با مطالعه این مقاله به آگاهی کافی رسیده باشید. استفاده غلط و ناآگاهی در زمینه استفاده از وسیله؜ای سبب خرابی آن می؜گردد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی گلدیران

تعمیر پکیج گلدیران در شیراز | مرکز تعمیرات پیشگامان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت تعمیر پکیج گلدیران در شیراز :

071-38330976

071-38222606

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امین باقری
امین باقری
جولای 14, 2021 12:48 ب.ظ

سلام.پکیج دیواری من چند روزه که نشتی داره و این نشتی قطع نمیشه و خیلی آزار دهندس برای حل این مشکل باید چیکار کنم؟

0 0 رای ها
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما