مراحل ثبت درخواست

تعمیر مایکروفر ویرپول در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر مایکروفر ویرپول در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر ویرپول در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر مایکروفر ویرپول در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر ویرپول در شیراز | تعمیر ، نصب و سرویس

برند ویرپول (WHIRPOOL) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر فعالیت دارد. مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر ویرپول در شیراز به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز پیشگامان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر ویرپول در شیراز (WHIRPOOL)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ویرپول باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر ویرپول در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر ویرپول در شیراز

1 – گرم نکردن مواد غذایی
2 – سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
3 – باز نشدن درب مایکروفر
4 – عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
5 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
6 – جرقه زدن به هنگام کار کردن
7 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
8- روشن شدن خودکار مایکروفر
9– بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
10– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

تعمیر مایکروفر ویرپول در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر مایکروفر ویرپول در شیراز توسط مرکز پیشگامان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیرامایکروفر ویرپول در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

10 دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر ویرپول در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس مایکروفر ویرپول در شیراز

1– دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیرات مایکروفر ویرپول در شیراز
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
10– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار
(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار 30000 تومان می باشد).

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات مایکروفر ویرپول در شیراز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر ویرپول | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر مایکروفر ویرپول در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی مایکروفر ویرپول در شیراز

مایکروفر را می توان جز لوازم جذاب آشپزخانه دانست که کار فر و گاز را برای انواع پخت و پز و گرم کردن غذاها، در زمانی بسیار کوتاه انجام می دهد. برای این کار مایکروفرها از یک لامپ به نام لامپ مگنترون کمک می گیرند. این لامپ قادر است اشعه ای را ساطع کند که انرژی جنبشی ذرات غذا را بالا می برد و به پخت و پز بهتر در غذا کمک می کند. در این نوشته قصد داریم از میان برندهای مختلف مایکروفر به بررسی مایکروفر ویرپول بپردازیم. ویرپول برندی امریکایی است که از سال 1911 کار خود را در سنت جوزف آمریکا آغاز کرد و سرانجام در سال 2006 با پیشی گرفتن از برند سوئدی الکترولوکس موفق شد تا عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده لوازم منزل را به خود اختصاص دهد. این برند در سال های اخیر به تولید مایکروفر نیز پرداخته است که این تولیدات نیز مانند همه تولیدات ویرپول، از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است. اما اگر به هر دلیل مایکروفر ویرپول شما ایراد پیدا کرده است لازم است تا از قطعات اصلی تهیه شده از نمایندگی مایکروفر ویرپول در شیراز، برای تعمیر دستگاه استفاده کنید. برای انجام این کار توسط تکنسین مجرب و با دانش دستگاه خود در محل خودتان، با شماره های 07138222606 یا 07138330976 ،  مرکز تعمیرات تخصصی پیشگامان سرویس، تماس بگیرید.

نمایندگی مایکروفر ویرپول در شیراز

ایراد در مگنترون مایکروفر

همان طور که در قسمت اول گفتیم اساس کار مایکروفر اشعه هایی است که از طریق مگنترون یا لامپ اشعه مایکروفر، ساطع می شود. مهم ترین قطعه در این دستگاهها که به دلایل مختلفی ممکن است دچار ایراد ‌شوند. تعویض این قطعه، باید توسط تکنسین مجاز نمایندگی مایکروفر ویرپول در شیراز انجام شود. ولتاژ در این دستگاهها تا مقدار بالایی افزایش پیدا می کند و به همین دلیل دست زدن به آن می تواند برای افراد عادی و حتی تعمیرکاران ناشی، خطر برق گرفتگی با ولتاژ بسیار بالا را دارد. برخی از نشانه های اصلی خرابی مگنترون مایکروفر شامل روشن شدن و کار کردن مایکروفر بدون گرم کردم غذا، صدای جرقه های متوالی و شدید پس از روشن کردن دستگاه، صدای سوت ممتد از داخل دستگاه، ضعیف بودن یا نداشتن گرما و بوی سوختگی سیم از مایکروفر و …. می شود. برای بررسی این موضوع تکنسین متخصص، جریان داخل قطعه را به کمک اهم متر اندازه گیری نماید و در صورت نیاز برای تعویض آن اقدام می کند.

نچرخیدن سینی و مراجعه به نمایندگی مایکروفر ویرپول در شیراز

سیستم چرخش غذا در مایکروفر، باعث می شود تا قسمت های مختلف غذا به میزان مساوی در برابر اشعه مگنترون قرار بگیرند و پخته شدن یکنواخت غذا در دستگاه اتفاق بیفتد. این سیستم از یک سینی، ریل زیر سینی، موتور گردان و شفتی که نیروی تولید شده توسط موتور را به مایکروفر ویرپول منتقل می کند تشکیل شده است. اگر با دست ریل را چرخاندید و ایرادی در سینی و ریل وجود نداشت، لازم است شفت و موتور گردان دستگاه بررسی شوند. برای رفع این ایراد از تکنسین مجاز نمایندگی مایکروفر ویرپول در شیراز کمک بگیرید.

دستگاه هنگام کار سر و صدای زیادی می‌دهد

قرار دادن ظروف فلزی یا ظروفی که لب پر شده اند در دستگاه، یکی از دلایل اصلی جرقه زدن و سر و صدای زیاد در مایکروفر است. خرابی مگنترون نیز دلیل دیگر سر و  صدا و جرقه زدن دستگاه است. خرابی دیود، ایراد در حرکت سینی، خرابی فن خنک کننده و ایراد کوپل گردان مشکلات رایج دیگری هستند که باعث ایجاد سر و صدا می‌شود و برای تشخیص آن لازم است از تکنسین مجاز نمایندگی مایکروفر ویرپول در شیراز کمک بگیرید. برای خرید قطعات دقت زیادی به خرج دهید و به هیچ وجه اجازه استفاده قطعاتی که فابریک یدک دستگاه شما نیستند را ندهید.

تعمیر مایکروفر ویرپول در شیراز

تعمیر در نمایندگی مایکروفر ویرپول در شیراز

تعمیر مایکروفر در شیراز یک کار کاملا تخصصی است و با توجه به خطراتی که دارد نیاز به تجربه کار فراوانی هم دارد. این کار باید توسط تکنسین مجاز نمایندگی مایکروفر ویرپول در شیراز انجام شود. برای تعمیر با کیفیت و سریع دستگاه خود، می توانید با مرکز تعمیرات تخصصی پیشگامان سرویس تماس بگیرید. در صورت تماس با این مرکز، می توانید برای تعمیر دستگاه خود از تکنسین مجرب و متخصص کمک بگیرید. همچنین خدمات این مجموعه در کوتاهترین زمان، با بهترین کیفیت و با نرخ های مصوب اتحادیه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. استفاده از قطعات فابریک یدک تهیه شده از نمایندگی مایکروفر ویرپول در شیراز، از دیگر مزایای تماس با مرکز تعمیرات تخصصی پیشگامان سرویس، با شماره های 07138222606 یا 07138330976 ، است.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی ویرپول در شیراز

تعمیر مایکروفر ویرپول در شیراز | مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر ویرپول در شیراز به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت تعمیر مایکروفر ویرپول در شیراز :

071-38330976

071-38222606

اشتراک در
اطلاع از
guest
4 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسین موسوی
حسین موسوی
سپتامبر 20, 2020 1:52 ب.ظ

سلام خسته نباشید سوالی داشتم از حضورتون

هزینه تعویض کمک های دستگاه چقدر است؟

الهه حمدی
الهه حمدی
جولای 16, 2021 6:38 ب.ظ

سلام‌.علت اینکه مایکروفر گرم نمیشه چیه،؟ حتی با وجود اینکه هم جریان برق کامل هستش و هم تنظیماتش رو درست کردم

0 0 رای ها
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما