مراحل ثبت درخواست

تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی اسمگ در شیراز | تعمیر ، نصب و سرویس

برند اسمگ (SMEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین لباسشویی  فعالیت دارد. مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی اسمگ در شیراز به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز پیشگامان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در شیراز (SMEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی اسمگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در شیراز

– روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
–جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
– سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
– تخلیه نکردن آب پس از شستشو
– تمیز نشستن لباس ها
– تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
– بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
– آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
– باز نشدن درب ماشین لباسشویی
– آبریزش آب از زیر ماشین لباسشویی
– عدم ورود آب به لباسشویی
– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در شیراز توسط مرکز پیشگامان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

9 دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس ماشین لباسشویی اسمگ در شیراز

دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیرات ماشین لباسشویی اسمگ در شیراز
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 – استفاده ا ز قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات لباسشویی اسمگ در شیراز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی اسمگ | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر لباسشویی اسمگ در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی لباسشویی اسمگ در شیراز

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی بسیاری از لوازم خانگی پیشرفت کرده؜اند. در صنعت لوازم خانگی لباسشویی یکی از لوازم ضروری هر منزلی است. بهبود کیفیت شستشو و همچنین سهولت شستشو و صرفه جویی در وقت و انرژی دلیل محبوبیت این کالای اساسی است.

با توجه به تنوع برندهای لباسشویی در بازار داخلی ممکن است با این سوال مواجه شوید که کدام برند خراب نمیشود؟ در واقع پرسش چنین سوالی غلط است هر برند لباسشویی پس از گذر زمان و استفاده ناصحیح از آن دچار مشکل می؜شود. گذر زمان، فرسوده شدن و استفاده ناصحیح از دلایل خرابی لباسشویی است. ما در نمایندگی لباسشویی اسمگ در شیراز تا پایان این مقاله با شما همرا هستیم.

نمایندگی لباسشویی اسمگ در شیراز

تمیز نشدن لباس ها

تمیز شدن لباس ها به دلیل پر بودن بیش از حد ماشین لباسشویی و یا مشکل در آبگیری و یا تخلیه آب دستگاه است که در این صورت دستگاه آب کافی برای شستن لباس ها در اختیار ندارد و سبب می شود لباس ها به خوبی تمیز نشوند. در این حالت دستگاه نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی است.

جهت تعمیر لباسشویی در شیراز با نمایندگی لباسشویی اسمگ در شیراز تماس برقرار کنید.

وجود تکان های شدید در لباسشویی اسمگ

یکی از مشکلات لباسشویی اسمک وجود تکان های شدی در این لباسشویی است ما در اینجا به موارد و دلایل این مشکل می؜پردازیم:

 • تراز نبودن محل قرارگیری ماشین لباسشویی سبب این مشکل می؜شود. سعی کنید لباسشویی خود را به صورت تراز نصب کنید.
 • پاره شدن تسمه لباسشویی دلیل وجود تکان؜های شدید است. تسمه ها را بررسی و تعویض کنید.
 • اگر دستگاه در محلی که کاملا تراز است قرار داده شد و مشکل برطرف نشد، باید تسمه دستگاه تعویض شود.

جهت تعمیر با نمایندگی لباسشویی اسمگ در شیراز تماس برقرار کنید.

نشتی آب بر اساس تجربیت نمایندگی لباسشویی اسمگ در شیراز

نشتی آب لباسشویی دلیلی نگران کننده است که ممکن است شما را مضطرب کند با توجه به نکات زیر دلایل نشتی لباسشویی  اسمگ خود را پیدا کنید و در صورت نیاز با تعمیرکار تخصصی تماس بگیرید.

 • تا شدن شیلنگ ورودی آب میتواند موجب آب؜گیری نکردن لباسشویی، نشتی آب و فشار کم آب هنگام ورود آب به لباسشویی باشد. برای رفع این مشکل تاشدگی شیلنگ را برطرف نمایید.
 • باز نبودن کامل شیر آب یکی از دلایل فشار کم آب و آب؜گیری نکردن لباسشویی است برای حل این مشکل شیر آب را کامل باز کنید.
 • کم بودن میزان فشار آب منطقه نیز یکی از دلایل فشار کم آب است برای رفع این مشکل با اداره آب تماس بگیرید یا از پمپ جهت یا منبع آب برای مصرف آب استفاده کنید.
 • مسدود شدن شیلنگ تخلیه می؜تواند دلیل بروز مشکل نشتی آب باشد. برای حل این مورد لوله تخلیه را باز کنید در صورت نیاز با نمایندگی لباسشویی اسمگ در شیراز تماس بگیرید.
 • شل بودن شیلنگ ورودی و یا شیلنگ تخلیه آب از ورودی آب یا از لباسشویی می؜تواند سبب چنین مشکلی شود.برای رفع این ایراد به بررسی شیلنگ ورودی و شیلنگ تخلیه و به سفت کردن شیلنگ؜های رابط بپردازید.
 • مسدود شدن فیلتر تخلیه هوا می؜تواند سبب نشتی آب باشد. برای رفع این مشکل فیلتر تلخلیه را تمیز و موارد انسداد را برطرف نمایید. جهت تعمیر لباسشویی با نمایندگی لباسشویی اسمگ در شیراز تماس برقرار کنید.
 • خم و مسدود شدن شیلنگ تخلیه می؜تواند باعث نشتی آب باشد.راه حل این مشکل این است که شیلنگ تخلیه را تمیز و خم شدگی را با صاف کردن شیلنگ برطرف کنید.
 • مسدود شدن فیلتر شیلنگ ورودی به لباسشویی می؜تواند دلیل نشتی آب باشد. برای حل این مشکل به بررسی فیلتر شیلنگ ورودی بپردازید و انسداد آن را برطرف نمایید.

ارور ها و کدهای خطاها  در لباسشویی اسمگ

در زیر فهرست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های لباسشویی اسمگ که گاهی تماس با مرکز تعمیرات اسمگ را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • ارورE1 : سرریز آب یا از دست رفتن آب
 • ارورE2 : سرریز درگیر (تنها از یک برنامه شستشو)
 • ارورE4 :  پروب دمای آب در مدارکوتاه یا قطع می شود
 • ارورE5 : همانطور که آب در حال بارگذاری است، اگر سوئیچ فشار در ۶ ۱ کامل به سطح کامل برسد، صفحه نمایش مشکل را نشان می دهد
 • ارورE6 : اگر در هنگام تخلیه آب، سطح خالی در ۱۲ درجه نباشد، صفحه نمایش مشکل را نشان می دهد.
 • ارورE10 : موتور بیش از حد جریان است
 • ارورE11 : مشکل ترایک کنترل موتور
 • ارورE12 : نشانه ای برای عملکرد غیرخطی تچ متری.
 • ارورE13 :  عملکرد بد بلوک درب PTC
 • ارورE14 : پروب دماسنج خشک کن در اتصال کوتاه یا قطع
 • ارورE15 : مشکل ارتباطی بین تخته رابط و مادربرد.
 •  ارورE : مشکل سخت افزاری تخته

نکات مهم بر اساس تجربیات نمایندگی لباسشویی اسمگ در شیراز

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی اسمگ توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنی، جهت راهنمایی با نمایندگی لباسشویی اسمگ در شیراز تماس برقرار کنید:

 • ماشین لباسشویی را در مکانی که کاملا تراز باشد قرار دهید
 • از شستشوی لباسها با دفعات زیاد و پشت سر هم خودداری کنید.
 • بیش از اندازه ظرفیت دستگاه، لباس در داخل آن نریزید.
 • برای هر نوع لباس از برنامه شستشوی مربوط به آن بهره بگیرید.
 • پس از چند بار شستشو محفظه پودر و فیلتر لباسشویی را تمیز کنید.
 • کوچکترین نشتی آب را جدی گرفته و سریعا با یکی از مراکز یا تعمیرگاه های ماشین لباسشویی اسمگ برای پیگیری و رفع آن تماس بگیرید.
 • در صورت شنیدن صداهای غیر عادی از دستگاه سریعا آن را خاموش کرده و با یکی از مراکز خدمات تعمیرات معتبر ماشین لباسشویی اسمگ تماس بگیرید.

جهت تعمیر با نمایندگی لباسشویی اسمک در شیراز تماس برقرار کنید.

کار نکردن دستگاه  ماشین لباسشویی اسمگ پس از آبگیری

اگر ماشین لباسشویی پس از آبگیری از کار افتاد و برنامه شستشو ادامه پیدا نکرد، به احتمال زیاد یکی از قطعات زیر دچار اشکال شده است: هیدروستات، تایمر، موتور اصلی و یا تسمه. برای برطرف شدن این مشکل باید دستگاه بطور تخصصی سرویس و تعمیر شود.

جهت تعمیر با نمایندگی لباسشویی اسمک در شیراز تماس برقرار کنید.

تعمیرلباسشویی اسمگ در شیراز

گرم نشدن آب دستگاه ماشین لباسشویی اسمگ

این مشکل می؜تواند ناشی از مشکل در تنظیمات ترموستات، خراب شدن المنت و یا قطع ارتباط بین المنت و برد اصلی باشد و برطرف شدن آن منوط به تعویض این قطعات است.

جهت تعمیر با نمایندگی لباسشویی اسمک در شیراز تماس برقرار کنید.

در نهایت

 استفاده درست و صحیح از لوازم خانگی باعث ماندگاری بیشتر آن؜ها می؜شود. ما در این مقاله شمارا با  مشکلات و معایب لباسشویی اسمگ آشنا کردیم جهت راهنمایی بیشتر با نمایندگی لباسشویی اسمگ در شیراز تماس برقرار کنید. امیدواریم با دانش مراقبت از لباتسشویی اسمگ آشنا شده باشید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی اسمگ در شیراز

تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در شیراز | مرکز تعمیرات پیشگامان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در شیراز :

071-38330976

071-38222606

اشتراک در
اطلاع از
guest
6 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شاهین مرادی
شاهین مرادی
سپتامبر 20, 2020 1:28 ب.ظ

سلام خسته نباشید سوالی داشتم از حضورتون

هزینه تعویض کمک های دستگاه چقدر است ؟

ََArian
ََArian
ژوئن 20, 2021 4:58 ب.ظ

ماشین لباسشویی من محفظه ی فلزی داخلش کدر شده و بوی بدی میده باید چیکارش کنم؟

سهند
سهند
جولای 5, 2021 12:48 ب.ظ

سلام وقتتون بخیر
ماشین لباسشویی من در حین کار نشتی آب داره
میشه راهنماییم کنید

تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما