مراحل ثبت درخواست

تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی در شیراز | تعمیر ، نصب و سرویس

برند کندی (CANDY) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی  فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در شیراز (CANDY)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین ظرفشویی کندی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در شیراز

– روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش
– جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
– تخلیه نکردن آب پس از شستشو
– تمیز نشستن ظرف ها
– آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی
– عدم ورود آب به ظرفشویی
– گرم نشدن آب به مقدار لازم
– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در شیراز توسط مرکز پیشگامان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیراماشین ظرفشویی کندی در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

10 دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس ماشین ظرفشویی کندی در شیراز

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی در شیراز
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 –استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل

نمایندگی ظرفشویی کندی در شیراز

آیا پس از شستشوی ظروف، در ماشین ظرفشویی شما مقداری زیادی کف جمع شده و تخلیه نمی‌شود؟ جمع شدن کف در ماشین نشانه یک نقص فنی است. در موارد جزئی با روش‌هایی که در این مطلب خواهیم گفت می‌توانید مشکل را رفع نمایید. اما در صورتی که مشکل حل نشد برای بررسی و تعمیر با نمایندگی ظرفشویی کندی در شیراز تماس بگیرید. به خاطر داشته باشید هر مشکل کوچک و در ظاهر بی‌اهمیتی می‌تواند به مرور زمان تبدیل به ایرادی بزرگ شود و خسارت فراوانی به بار آورد. بنابراین هنگام بروز هرگونه مشکل، جهت تعمیر ظرفشویی کندی در شیراز با ما تماس بگیرید.

دلیل تجمع کف در ماشین ظرفشویی چیست؟

یکی از مشکلات رایج و کلافه کننده‌ای که می‌تواند برای ماشین ظرفشویی به وجود می‌آید و مشتریان دلیل آن را از واحد تعمیر ظرفشویی کندی در شیراز می‌پرسند، جمع شدن کف در ماشین ظرفشویی است. البته این مشکل مربوط به برند خاصیی نیست و تمامی مدل‌ها و برندها ممکن است به این ایراد دچار شوند.

توجه داشته باشید تعمیر ماشین ظرفشویی نیاز به تجهیزات کافی دارد. بنابراین اگر مشکل فنی است، جهت پیشگیری از مشکلات بزرگتر هر چه سریع‌تر با نمایندگی ظرفشویی کندی در شیراز تماس ب.یرید.

از دلایل رایجی که باعث ایجاد کف بیش از حد معمول می‌شود می‌توان به دلایل زیر اشاره کرد:

  • پر بودن مخزن ظرفشویی
  • تنظیم نبودن برنامه شستشوی انتخابی با میزان مایع شوینده
  • استفاده از مواد شوینده نامناسب و یا تقلبی

در ادامه به طور کامل به بررسی هر یک از این دلایل خواهیم پرداخت.

پر بودن بیشن از حد مخزن پودر در ماشین ظرفشویی

در صورتی که مایع و یا پودر شستشو بیش از حد لازم درون مخزن ماشین ظرفشویی ریخته شود، کف حاصله درون ماشین به جا خواهد ماند و تمیز نمی‌شود. بنابراین چنان چه تصور می‌کنید با اضافه کردن مایع شستشوی بیشتر، ظرف‌ها تمیزتر می‌شوند باید بگوییم شما در اشتباه هستید! راهکار رفع ایراد در این گونه مواقع، استفاده از میزان صحیح و مناسب مواد شوینده است تا کف به اندازه تولید شود و در پایان شستشوی نیز به خوبی تخلیه شود. چنان چه از میزان مناسب شوینده که برای تمیز شستن ظروف کافی است اطلاع ندارید می‌توانید با نمایندگی ظرفشویی کندی در شیراز تماس بگیرید.

تنظیم نبودن برنامه شستشوی انتخابی با میزان مایع شوینده در ماشین ظرفشویی

همان طور که می‌دانید ماشین ظرفشویی برنامه‌های متنوعی برای شستشو دارد. هر کدام از این برنامه‌ها میزان خاصی مواد شوینده نیاز دارند. در صورتی که برای تمامی برنامه‌های شستشو از یک مقدار ثابت مایع شوینده استفاده شود، کف حاصله در ماشین ظرفشویی باقی مانده و تخلیه نمی‌شود. پس لازم است برای هر برنامه، میزان مشخصی مایع شستشو استفاده شود. مثلا در برنامه شستشوی سریع اگر به همان میزان مایعی که برای شستشوی دو ساعته مصرف می‌شود، درون مخزن مایع بریزیم، مسلما در این تایم کوتاه ماشین ظرفشویی موفق به شستشوی تمام کف نمی‌شود. در صورت باقی ماندن کف در ماشین جهت تخلیه از برنامه Drain استفاده کنید و چنان چه کف تخلیه نشد، با ما در واحد تعمیر ظرفشویی کندی در شیراز تماس بگیرید و یا حل مشکل را به نمایندگی ظرفشویی کندی در شیراز بسپارید.

استفاده از مواد شوینده نامناسب و تقلبی در ماشین ظرفشویی

در صورتی که جهت شستشو از مواد شوینده نامناسب و یا بی‌کیفیت و تقلبی استفاده شود، شاهد باقی ماندن کف در ماشین ظرفشویی خواهیم بود. زیرا دستگاه با این مواد سازگاری ندارد و قادر به تخلیه کف در مدت زمان شستشو نمی‌باشد. پس ضروری است برای شستشو از مواد مناسب و متناسب با دستگاه استفاده شود. جهت اطلاع از شوینده مناسب دستگاه خود با نمایندگی ظرفشویی کندی در شیراز تماس بگیرید. برای حذف کف از ماشین می‌توانید نصف فنجان نمک خوراکی درون ماشین بریزید تا کف باقی مانده از بین برود. همچنین می‌توانید از یک حوله بزرگ برای جمع آوری کف استفاده کنید. نکته مهم این است که اگر پس از دو چرخه شستشو همچنان کف در ماشین وجود داشت باید شلنگ تخلیه بررسی شود. بهتر است این کار را به بخش تعمیر ظرفشویی کندی در شیراز بسپارید.

نتیجه‌گیری و رفع مشکل عدم تخلیه کف در نمایندگی ظرفشویی کندی در شیراز

در این مطلب به بررسی ایراد جمع شدن کف در ماشین ظرفشویی پرداختیم و راهکارهایی را ادائه دادیم تا خود شما بتوانید در منزل ایراد را رفع نمایید. در صورتی که مشکل برطرف نشد لطفا هرچه سریع‌تر با واحد تعمیر ظرفشویی کندی در شیراز تماس بگیرید و یا رفع مشکل را به نمایندگی ظرفشویی کندی در شیراز بسپارید.

برای تعمیر ظرفشویی در شیراز با ما در ارتباط باشید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات ماشین ظرفشویی ساید کندی  در شیراز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ماشین ظرفشویی کندی  | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی کندی در شیراز

تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در شیراز | مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی در شیراز به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در شیراز :

071-38330976

071-38222606

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما