مراحل ثبت درخواست

تعمیر ماشین ظرفشویی میله در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر ماشین ظرفشویی میله در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی میله در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی میله در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی میله در شیراز | تعمیر ، نصب و سرویس

برند میله (MIELE) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی  فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی میله در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی میله در شیراز (MIELE)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین ظرفشویی میله باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی میله در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر ماشین ظرفشویی میله در شیراز

– روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش
– جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
– تخلیه نکردن آب پس از شستشو
– تمیز نشستن ظرف ها
– آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی
– عدم ورود آب به ظرفشویی
– گرم نشدن آب به مقدار لازم
– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

تعمیر ماشین ظرفشویی میله در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر ماشین ظرفشویی میله در شیراز توسط مرکز پیشگامان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی میله در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

10 دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی میله در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس ماشین ظرفشویی میله در شیراز

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیرات ماشین ظرفشویی میله در شیراز
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 –استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل

 نمایندگی ظرفشویی میله در شیراز

در این مقاله به معرفی برخی ارور های ماشین ظرفشویی پرداخته و برخی مشکلات رایج که ممکن است برای ماشین های ظرفشویی میله ایجاد شود می پردازیم. شما نیز می توانید در صورت خرابی ماشین ظرفشویی خود با نمایندگی ظرفشویی میله در شیراز تماس بگیرید.

هنگام خرابی رله هیتر یا سنسور در ماشین ظرفشویی میله چه اتفاقی می افتد؟

هنگام خرابی هیتر در ماشین ظرفشویی میله کد خطای F26 برای شما نمایش داده می شود در واقع کار هیتر حافظت در برابر جوشیدن آب است هنگامی که درجه حرارت سنسور دمای NTC به دلایلی مانند خرابی سنسور یا بسته شدن رله هیتر،(90 درجه سانتیگراد) فراتر رود، این خطا نمایش داده خواهد شد.برای آشنایی بیشتر با انواع خطاهای نمایش داده شده می توانید با نمایندگی ظرفشویی میله در شیراز تماس بگیرید.

برای رفع آن ابتدا باید بتدا به سراغ سنسور دمای دستگاه و مهار دسته سیم های روی آن بروید  تمام سیم کشی های بین سنسور و برد بررسی کنید که سالم باشند و اتصال کوتاه یا مدار باز نشده باشند اگر می بینید مشکل در محل سنسور دماست، آن را تعویض کنید؛ اما اگر سنسور سالم باشد، باید به سراغ رله هیتر بروید و اتصالات این بخش را خوب چک کنید. اکر مشکل برطرف نشد می‌توانید برای تعویض و تعمیر ظرفشویی میله در شیراز با ما تماس بگیرید.

اگر موتور ظرفشویی میله پس از خاموش شدن دستگاه به کار خود ادامه داد چکاری انجام دهیم؟

اگرفعالیت موتور شستشو پس از خاموش شدن دستگاه ادامه داشته باشد، این مشکل به صورت خطای  F68برای شما نمایش داده می‌شود که در این صورت ممکن است سنسور سرعت با اشکالی مواجه شده باشد یا خطایی در برد الکترونیکی منجر به نمایش کد خطای F68 شده باشد. برای رفع این مشکل پس از اینکه سنسور سرعت و اتصالات آن بطور کامل بررسی کردید و مطمئن شدید هیچ ایرادی در این بخش وجود ندارد، تنها راهی که باقی می ماند تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی دستگاه است.در این صورت شما می توانید برای شناسایی برنامه های ماشین ظرفشویی خود و تعمیر ظرفشویی میله در شیراز از ما کمک بگیرید.

چرا کلیدهای ظرفشویی میله کار نمی‌کند و رفع مشکل توسط نمایندگی ظرفشویی میله در شیراز

 ممکن است برای شما هم این مشکل به وجود آید که کلیدهای ظرفشویی شما کار نکند که در این صورت برد الکترونیکی دچار نقص شده که باید مورد بررسی قرار دهید و حتما برای تعمیر ظرفشویی میله در شیراز با نمایندگی ظرفشویی میله در شیراز تماس بگیرید.

خطای F15 در ماشین ظرفشویی میله چه زمانی رخ می دهد  و چکار باید کرد؟

این خطا یا مشکل زمانی ایجاد می‌شود که دمای آب داغ ورودی به دستگاه پایین باشد (کمتر از 100 درجه سانتیگراد). در این صورت کد خطای F15 برای شما نمایش داده می‌شود که باید منبع آب را بررسی کنید و علت پایین بودن دمای آب داغ ورودی را بیابید. اگر خودتان قادر به رفع این مشکل ماشین ظرفشویی میله نیستید، با مشاهده ی ارور F15، دوشاخه دستگاه را از برق کشیده و با مرکز نمایندگی ظرفشویی میله در شیراز تماس بگیرید.

اگر درب ماشین ظرفشویی قفل نشود چه کاری باید کرد؟

در مواقعی که درب ماشین ظرفشویی قفل نمی شود باید موارد زیر را بررسی کنید و اگر نتوانستید مشکل را بر طرف کنید می توانید برای نمایندگی ظرفشویی میله در شیراز با ما تماس بگیرید.

ابتدا مجدد درب را باز و بسته کنید اگر همچنان درست نشد قفل درب و سوییچ قفل درب را چک کنید در صورت سالم نبودن باید آن را تعویض کنید. شما می توانید برای تعویض تمامی قطعات و تعمیر ظرفشویی میله در شیراز از ما کمک بگیرید.

کلام آخر

همانطور که در بالا گفته شد با برخی ارور ظرفشویی میله آشنا شدید تا بتوانید هنگام بروز مشکل به بررسی و عیب یابی بپردازید و  درصورتی که نمی توانید خود از عهده آن برایید و در شرایطی که ظرفشویی شما نیاز به تعمیر دارد از نمایندگی ظرفشویی میله در شیراز کمک بگیرید.

برای تعمیر ظرفشویی در شیراز با ما در ارتباط باشید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات ماشین ظرفشویی ساید میله  در شیراز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ماشین ظرفشویی میله  | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی میله در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی میله در شیراز

تعمیر ماشین ظرفشویی میله در شیراز | مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی میله در شیراز به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت تعمیر ماشین ظرفشویی میله در شیراز :

071-38330976

071-38222606

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0 0 رای ها
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما