مراحل ثبت درخواست

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو در شیراز | تعمیر ، نصب و سرویس

برند بکو (BEKO) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی  فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز (BEKO)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین ظرفشویی بکو باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز

– روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش
– جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
– تخلیه نکردن آب پس از شستشو
– تمیز نشستن ظرف ها
– آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی
– عدم ورود آب به ظرفشویی
– گرم نشدن آب به مقدار لازم
– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز توسط مرکز پیشگامان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

10 دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس ماشین ظرفشویی بکو در شیراز

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو در شیراز
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 –استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل
10– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار
(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار 30000 تومان می باشد).

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو در شیراز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ماشین ظرفشویی بکو  | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی ظرفشویی بکو در شیراز

امروزه در اغلب خانه‌ها ماشین ظرفشویی استفاده می‌شود. سهولت استفاده و صرفه‌جویی در مصرف آب ما را تشویق به استفاده از این وسیله می‌کند. اما در کنار استفادۀ آسان، گاه باید با خرابی‌های ماشین ظرفشویی نیز مواجه شویم. در چنین شرایطی اغلب خودمان در ابتدا دست به کار شده و سعی در یافتن مشکل و حل آن خواهیم داشت. اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از آسیب‌های بیشتر از نمایندگی ظرفشویی بکو در شیراز کمک بگیرید. ما در نمایندگی افراد متخصصی را داریم که در کمترین زمان کار تعمیر ظرفشویی بکو در شیراز را انجام خواهند داد.

و اما برای کسانی که خودشان می‌خواهند کار تعمیرات را انجام دهند نگاه کردن به موارد زیر مفید خواهد بود.

ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد

اگر دیدید از لای درب ماشین آب به بیرون ریخته یا اطراف آن همیشه خیس است باید به دنبال علت این نشتی باشید. در ابتدا لاستیک‌های دور درب ماشین را چک کنید. پارگی یا فرسودگی این لاستیک‌ها باعث بیرون ریختن آب می‌شود. علت دیگر نشتی آب از ماشین خرابی شلنگ تخلیه یا شلنگ آب است. این دو مورد را نیز حتماً چک کنید. اگر نتوانستید علتی برای نشتی آب پیدا کنید هرچه سریع‌تر برای تعمیر ظرفشویی بکو در شیراز اقدام کرده و از نیروهای متخصص در نمایندگی ظرفشویی بکو در شیراز درخواست کمک کنید.

چشمک زدن چراغ‌ها و حل مشکل با کمک نمایندگی ظرفشویی بکو در شیراز

اگر دیدید ماشین ظرفشویی شما چراغ‌هایش چشمک زن شده‌اند بهتر است اول به سراغ سیم‌های رابط، المنت یا ترموستات آن بروید. اگر قطعه‌هایی که برای گرمایش دستگاه هستند دچار ایراد شوند آب گرم نخواهد شد. در نتیجۀ نرسیدن آب به دمای مطلوب، چراغ موجود در کنترل پنل به شکل چشمک زن در خواهد آمد. می‌توانید برای اطلاعات بیشتر از خطاها و بررسی علت‌های دیگر چشمک زدن چراغ‌ها از نمایندگی ظرفشویی بکو در شیراز کمک دریافت نمایید. تعمیر ظرفشویی بکو در شیراز زیر نظر نمایندگی کاملاً به صرفه و با اطمینان خاطر خواهد بود.

شنیده شدن صداهای غیرعادی از ماشین ظرفشویی

وقتی ماشین را روشن می‌کنید صداهایی از آن می‌آید که به نظرتان اصلاً عادی نیستند. برای اینکه بدانید مبدأ تولید این صدا چیست باید چندین مورد را بررسی نمایید. یکی از علت‌ها خراب شدن پمپ ماشین است. در اغلب موارد از این پمپ برای خارج کردن آب از دستگاه نیز استفاده می‌شود. اگر حس کردید پمپ ایرادی ندارد به سراغ بازوهای آب‌پاش بروید. این بازوها باید بتوانند بدون برخورد با چیزی داخل ماشین به راحتی حرکت داشته باشند. هر برخورد بازو با ظرف یا حتی بدنۀ ماشین باعث ایجاد صداهای غیرعادی خواهد شد.

اگر پس از بررسی این موارد به نتیجه‌ای نرسیده و نیاز به کمک بیشتری برای تعمیر ظرفشویی در شیراز داشتید، می‌توانید با نمایندگی ظرفشویی بکو در شیراز تماس بگیرید.

تخلیه نشدن آب داخل ماشین پس از اتمام شستشو

اگر پس از باز کردن درب ماشین با آب مواجه شدید به این معناست که دستگاه شما نمی‌تواند آب داخل خود را به درستی تخلیه کند. در چنین شرایطی بهتر است اول از همه به سراغ فیلتر بروید. بسیار پیش می‌آید که فیلتر دچار گرفتگی شده و در نتیجه آب به درستی تخلیه نمی‌شود. فیلتر را به خوبی شسته و هر مادۀ غذایی مانده روی آن را کاملاً تمیز کنید. اگر فیلتر خراب بود برای تعویض فیلتر از نمایندگی ظرفشویی بکو در شیراز کمک بگیرید.

در صورتی که مشکل از فیلتر نبود لوله‌ها را چک نمایید. گرفتگی در لوله‌ها نیز می‌تواند مانع از تخلیۀ درست آب داخل ماشین ظرفشویی شود. اگر مشکل در آنجا هم نبود می‌توانید پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی را چک کنید. اگر پمپ مشکل داشت باید تعویض گردد. برای تعویض پمپ یا پیدا کردن علت‌های دیگر و دریافت خدمات تعمیر ظرفشویی بکو در شیراز می‌توانید با نمایندگی ظرفشویی بکو در شیراز در تماس باشید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی بکو

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز | مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو در شیراز به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز :

071-38330976

071-38222606

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ali
ali
می 29, 2021 1:14 ب.ظ

ماشین ظرفشویی من ارور h6 میده کجاش ایراد داره؟

0 0 رای ها
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما