مراحل ثبت درخواست

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی بوش در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

فروش پاکت جاروبرقی پاناسونیک

(برای اطلاع از قیمت با شماره های: 07138222606 – 07138330976 تماس بگیرید)

پاکت جاروبرقی پاناسونیک

چرا بهتر است لوازم خانگی خود را برای تعمیر به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در شیراز | تعمیر ، نصب و سرویس

برند پاناسونیک (PANASONIC) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه جاروبرقی  فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شیراز (PANASONIC)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف جاروبرقی پاناسونیک باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شیراز

–  روشن نشدن جاروبرقی

–  کم شدن مکش

–  سر و صدای بیش از حد

–  خراب شدن سیم جمع کن

– دود کردن و سوختن موتور جاروبرقی

– تعویض فیلترها و خرابی لوله جاروبرقی

– خرابی کلیدها

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شیراز توسط مرکز پیشگامان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

10 دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس جاروبرقی پاناسونیک در شیراز

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در شیراز
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 –استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل
10– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار
(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار 30000 تومان می باشد).

نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک در شیراز

اگر تا به امروز حداقل یکبار خرید جاروبرقی داشته اید به خوبی میدانید که کیفیت محصولات پاناسونیک چه قدر بالا است. زمانی که در جایگاه مصرف کننده قرار میگیرید ممکن است سؤالاتی نظیر اینکه آیا جاروبرقی پاناسونیک خوب است؟ جاروبرقی پاناسونیک چه امکاناتی دارد؟ و چرا باید به نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک در شیراز مراجعه کنیم؟ در ذهن شما ایجاد شود. با توجه به فعالیت مستمر نمایندگی های این شرکت در سراسر ایران بر آن شدیم تا مطالبی را ارائه دهیم. کمپانی پاناسونیک در سراسر ایران دارای نمایندگی فعال است. به همین دلیل برای تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شیراز می­توانید به نمایندگی آن مراجعه نمایید. در ادامه بررسی موضوع بالا رفتن دمای جاروبرقی و همچنین نحوه تعمیر آن خواهیم پرداخت.

نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک در شیراز

دلایل بالا رفتن دمای جاروبرقی و تعمیر آن در نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک در شیراز

هنگامی که شما از جاروبرقی استفاده می­کنید. ممکن است بوی داغ شدن آن را حس کنید، یا با دست زدن به آن احساس کنید که جاروبرقی بیش از حد داغ شده است. دلایل مختلفی در بالا رفتن دمای جاروبرقی تاثیر دارد. توصیه ما این است هنگامی که با این مشکل مواجه شدید برای تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شیراز به نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک در شیراز مراجعه کنید تا مشکل را حل کنند. عواملی که موجب بالا رفتن دمای موتور جاروبرقی می­شوند، عبارتند از:

  • خرابی ترموستات

در بسیاری از مدل های جاروبرقی ترموستات ای وجود دارد که در صورت بالا رفتن دمای موتور آن را خاموش می­کند. هنگامی که ترموستات به درستی عمل نکند، موتور داغ می­شود و بوی داغی آن در فضا می­پیچد. بنابراین هنگامی که بیش از حد از جاروبرقی استفاده کردید و بوی داغی آن را حس نمودید، باید احتمال این را بدهید که ترموستات جاروبرقی خراب است و به درستی کار نمی­کند. تعویض ترموستات و حل کردن خرابی آن کار آسانی نیست. بنابراین توصیه می‌­شود برای تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شیراز به تعمیرگاه های معتبر مراجعه کنید تا بهتر و مطمئن تر ترموستات جاروبرقی را تعویض نمایید.

  • نیم سوز شدن موتور جاروبرقی

موتور جاروبرقی از یک سیم پیچ اصلی و یک سیم پیچ کمکی ساخته شده است. در شرایط مختلفی ممکن است بین حلقه های اتصال آن ها و یا کلاف آن ها اتصالی ایجاد شود. این عامل باعث می­ شود که جریان الکتریکی کوتاه شده و در نتیجه میدان مغناطیسی مناسبی برای گردش موتور ایجاد نشود. موتور هایی که نیم سوز شده اند، جریان زیادی را مصرف می­کنند. در این حالت باید سیم پیچی عوض شود. اما ممکن است مجبور شوید که موتور جاروبرقی را تعویض نمایید. پس برای تعمیر جاروبرقی در شیراز باید به نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک در شیراز مراجعه کرده و با تهیه موتور اصلی جاروبرقی خود را تعمیر نمایید.

  • خرابی فن موتور

یکی دیگر از عواملی که موجب بالا رفتن دمای موتور جاروبرقی می­شود، خرابی فن موتور است. این نوع خرابی در جاروبرقی ها بسیار شایع است و به نوع آن بستگی ندارد. اگر موتور داغ می­کند قبل از بررسی خود آن درب جاروبرقی را باز کرده و فن موتور را بررسی کنید و اگر مشکل داشت آن را تعویض نمایید.

  • خراب بودن لاستیک نگهدارنده موتور

در اطراف موتور یک نوار لاستیکی وجود دارد که نگهدارنده موتور است. اگر این لاستیک خراب شود موتور بیش از حد کار می­کند و باعث می­شود که دمای آن بالا رود. اگر لاستیک در جای مناسب خود قرار نداشته باشد، نگهدارنده و مقاومتی روی موتور وجود ندارد. این مشکل ممکن است به دلیل استفاده بیش از حد از جاروبرقی و فرسوده شدن آن نیز ایجاد شود.

با مشاهده دمای موتور بالا در جاروبرقی باید این قطعه را نیز بررسی کنید. از دیگر عواملی که موجب بالا رفتن دمای موتور می­شوند می‌توان به زیاد بودن بار موتور، پر بودن کیسه جاروبرقی، کثیف بودن فیلتر، مسدود بودن لوله و … نیز اشاره کرد. در صورت مشاهده هر کدام از عوامل گفته شده شما باید به نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک در شیراز مراجعه کرده و جاروبرقی خود را تعمیر نمایید.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شیراز

کلام پایانی

در این مقاله به بررسی جاروبرقی پاناسونیک پرداختیم. همچنین اشاره ای بر نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک در شیراز داشتیم که برای تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شیراز می­توان به آن مراجعه نمود. به طور کلی شرکت ژاپنی پاناسونیک با تولید انواع لوام خانگی در لیست بهترین محصولات جهانی قرار دارد. تمامی جاروبرقی های پاناسونیک دارای توان بسیار بالای موتور هستند.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در شیراز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی پاناسونیک در شیراز

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شیراز | مرکز تعمیرات پیشگامان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شیراز :

071-38330976

071-38222606

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
3.5 2 رای ها
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما