مراحل ثبت درخواست

تعمیر جاروبرقی پارس خزر در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر جاروبرقی پارس خزر در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی پارس خزر در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر جاروبرقی پارس خزر در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در شیراز | تعمیر ، نصب و سرویس

برند پارس خزر (PARSKHAZAR) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه جاروبرقی  فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی پارس خزر در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر جاروبرقی پارس خزر در شیراز (PARSKHAZAR)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف جاروبرقی پارس خزر باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر جاروبرقی پارس خزر در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر جاروبرقی پارس خزر در شیراز

–  روشن نشدن جاروبرقی

–  کم شدن مکش

–  سر و صدای بیش از حد

–  خراب شدن سیم جمع کن

– دود کردن و سوختن موتور جاروبرقی

– تعویض فیلترها و خرابی لوله جاروبرقی

– خرابی کلیدها

تعمیر جاروبرقی پارس خزر در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر جاروبرقی پارس خزر در شیراز توسط مرکز پیشگامان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی پارس خزر در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

10 دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی پارس خزر در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس جاروبرقی پارس خزر در شیراز

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص هر برند
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 –استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل
10– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار
(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار 30000 تومان می باشد).

نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در شیراز

امروزه استفاده از جاروبرقی به عنوان یک کالای ضروری در خانه هر شخصی پیدا می­شود. با پیشرفت علم و تکنولوژی بشر هر روزه کالاهایی را تولید می­کند که میتواند در رفع نیازهایش مؤثر باشد. شرکت های بسیاری نیز از این اختراعات حمایت کرده و تولید آن را گسترش می­دهند. یکی از این کالاها، جاروبرقی است. سالیان سال است یک برند ایرانی به نام پارس خزر تولید این وسیله را بسیار گسترش داده است. همچنین خدمات ارزنده ای را نیز برای مشتریان در نظر گرفته است. برای مثال با مراجعه به نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در شیراز به سرعت میتوانید به تعمیر جاروبرقی پارس خزر در شیراز بپردازید.

نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در شیراز

دلایل یک سره بودن جاروبرقی و تعمیر آن در نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در شیراز

گاهی ممکن است دستگاه جاروبرقی شما به صورت یکسره شود. در این صورت وجود دکمه خاموش و روشن جاروبرقی دیگر هیچ گونه کاربردی برای  شما ندارد. یکسره شدن جاروبرقی می­تواند علت های بسیار متعددی داشته باشد. اما به طور کلی برای جلوگیری از اینگونه اتفاقات، لازم است دفترچه راهنمای جاروبرقی را مطالعه کنید. گاهی با ضربه زدن  به جاروبرقی و یا کنده شدن کلید روشن خاموش کردن این اتفاق می­افتد.

برای تعمیر جاروبرقی پارس خزر در شیراز می­توانید به نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در شیراز مراجعه کنید. با مراجعه به نمایندگی این کمپانی می­توانید به راحتی علت خرابی و یکسره شدن جاروبرقی را بیابید. با این حال، در ادامه به برخی از علت های خرابی و یکسره شدن جاروبرقی می­پردازیم.

استفاده بسیار طولانی از جاروبرقی

به طور کلی استفاده بیش از اندازه از هر نوع دستگاهی، موجب خرابی آن می­شود. از این رو، ممکن است هنگام استفاده زیاد از جاروبرقی در طول روز باعث یکسره شدن  آن شوید. حتماً توجه داشته باشید که پس از 15 دقیقه جاروبرقی کشیدن، باید چند دقیقه جاروبرقی را خاموش کنید. حتما دکمه ها و کانکتورهایی جاروبرقی را چک کنید. باید اطمینان حاصل کنید که این دو قسمت از جاروبرقی حتماً سالم باشند. در صورت خرابی این قطعات برای تتعمیر جاروبرقی در شیراز می ­توانید به نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در شیراز سر بزنید.

کشیدن سیم جاروبرقی

توجه داشته باشید که به هیچ وجه نباید سیم جاروبرقی را به زور از آن خارج کنید. این امر باعث می­شود که  انتهای سیم و اتصال کلیکی جاروبرقی خراب شود. توصیه می­شود کابل جدا شده از جاروبرقی را حتماً به نزدیک ترین پریز برق وصل کنید. به هیچ وجه نباید کابل برق را بکشید. در صورت خرابی کابل برق برای تعمیر آن به نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در شیراز مراجعه کنید.

نیم سوز شدن جاروبرقی

در برخی از موارد ممکن است علت یکسره شدن جاروبرقی، نیم سوز شدن موتور باشد. توجه داشته باشید که موتور جاروبرقی درواقع مانند مغز انسان است. از این رو این قطعه مهم در واقع دستور کارکرد درست جاروبرقی را صادر می­کند. قطعاً زمانی که موتور دچار آسیب  شود، عملکرد جاروبرقی تحت تأثیر قرار می­گیرد. با نیم سوز شدن موتور، واحد کنترل جاروبرقی دچار مشکل می­شود. بنابراین جاروبرقی دیگر قدرت اعمال خاموش و یا روشن شدن  را ندارد.

به طور کلی نیم سوز شدن موتور یک موضوع عادی نیست، از این رو فهمیدن نیم سوز شدن آن نیز کار هر کسی نیست. با این حال خوب است بدانید در صورتی که موتور نیم سوز شود، پمپ و وکیوم برق زیاد و یا کم استفاده می­کنند. یکی از راه های متوجه شدن نیم سوز شدن دستگاه این است که، دستتان را روی بدنه جاروبرقی قرار دهید. اگر بدنه بیش از حد معمول داغ بود، ممکن است موتور دستگاه نیم سوز شده باشد.

تعمیر جاروبرقی پارس خزر در شیراز

 

کلام پایانی

در این مقاله به بررسی برند ایرانی جاروبرقی پارس خزر پرداختیم. همچنین مروری بر خدمات این شرکت داشتیم. به طور کلی این شرکت در سراسر ایران نمایندگی های بی شماری دارد. در همین راستا برای تعمیر جاروبرقی پارس خزر در شیراز می­توان به نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در شیراز مراجعه نمود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در شیراز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی جاروبرقی پارس خزر | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر پارس خزر در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی پارس خزر در شیراز

تعمیر جاروبرقی پارس خزر در شیراز | مرکز تعمیرات پیشگامان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی پارس خزر در شیراز :

071-38330976

071-38222606

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

0 0 رای ها
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما