مراحل ثبت درخواست

تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

فروش پاکت های جاروبرقی زیمنس

(برای اطلاع از قیمت ها با شماره های: 07138222606 – 07138330976 تماس بگیرید)

چرا بهتر است تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی زیمنس در شیراز | تعمیر ، نصب و سرویس

برند زیمنس (SIEMENS) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه جاروبرقی  فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز (SIEMENS)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف جاروبرقی زیمنس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز

–  روشن نشدن جاروبرقی

–  کم شدن مکش

–  سر و صدای بیش از حد

–  خراب شدن سیم جمع کن

– دود کردن و سوختن موتور جاروبرقی

– تعویض فیلترها و خرابی لوله جاروبرقی

– خرابی کلیدها

تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز توسط مرکز پیشگامان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

10 دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس جاروبرقی زیمنس در شیراز

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیرات جاروبرقی زیمنس در شیراز
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 –استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل
10– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار
(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار 30000 تومان می باشد).

نمایندگی جاروبرقی زیمنس در شیراز

یکی از بهترین جاروبرقی های تولید شده، جاروبرقی زیمنس است. کیفیت قطعه ها و طول عمر بالای این محصول، از ویژگی های بارز آن است. به طور کلی در حال حاضر برند های مختلفی در حال تولید جاروبرقی با کیفیت هستند. اما تولید جاروبرقی با کیفیت بالا، طول عمر مناسب و قیمت فوق العاده فقط در کمپانی زیمنس اتفاق می­افتد. برای دانستن اطلاعات بیشتر در مورد این جاروبرقی می­توانید سری به نمایندگی جاروبرقی زیمنس در شیراز بزنید.همچنین برای تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز، کافی است فقط کیفیت بالای کار متخصصین نمایندگی را ببینید. با توجه به نکات گفته شده برای پی بردن به دلایل وجود صداهای ناهنجار در جاروبرقی در ادامه همراه ما باشید.

دلایل وجود صدای ناهنجار در جاروبرقی و تعمیر آن در نمایندگی جاروبرقی زیمنس در شیراز

 ممکن است هنگام کار با جاروبرقی، سوالاتی از قبیل علت صدای ناهنجار جاروبرقی چیست؟ و آیا جاربرقی باید صدای زیادی تولید کند؟ در ذهن بسیاری از مخاطبان ایجاد شود. زمانی که جاروبرقی یک صدای بلند به طور ناگهانی ایجاد کرد، قطعا خراب شده است. ممکن است علت این امر، انسداد جاروبرقی زیمنس باشد.

بنابراین زمان استفاده از جاروبرقی صدایی غیر معمولی را شنیدید، می­توانید به تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز بپردازید. برای این کار پیشنهاد میشود به نمایندگی جاروبرقی زیمنس در شیراز مراجعه کنید. ممکن است انسداد علت خرابی جاروبرقی باشد. وجود نقص و یا اختلال که به سبب انسداد اتفاق افتاده است، باید به سرعت رفع شود. در ادامه مطالبی را در خصوص صدای دلایل صدای بد جاروبرقی به شما میگوییم.

نمایندگی جاروبرقی زیمنس در شیراز

علت صدای بد جاروبرقی زیمنس

به طور کلی دلایل مختلفی برای صدای بد جاروبرقی زیمنس وجود دارد. با تولید شدن صدای بلند از جاروبرقی ممکن است قطعات آن دچار نقص شده باشد. از این رو برای تعمیرجاروبرقی زیمنس در شیراز می­توانید به نمایندگی جاروبرقی زیمنس در شیراز مراجعه کنید. به طور خلاصه علت های صدای بد جاروبرقی زیمنس به شرح زیر است:

  • خرابی در قسمت بلبرینگ ها

گاهی علت صدای بد جاروبرقی مربوط به قسمت موتور دستگاه است. از این رو احتمالاً قسمت پروانه، بلبرینگ و آب بندی موتور دچار خرابی شده است. بلبرینگ های موتور به علت کار کردن فراوان و گردو خاک دچار خرابی می­شوند. در این صورت  باید بلبرینگ ها را تعویض و یا تعمیر کنید. می­توانید برای تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز به نمایندگی جاروبرقی زیمنس در شیراز نیز مراجعه کنید.

  • خرابی در قسمت پروانه موتور

گاهی ممکن است با ورود کثیفی و گرد و غبار به قسمت پروانه موتور، این قسمت دچار آسیب شود. به طور کلی اگر گردو غبار به قسمت پروانه ورود پیدا کند، میتواند موجب شکستن تیغه پروانه و ایجاد سرو صدای زیاد شود.در صورت شکستن پروانه باید برای تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز به نمایندگی آن مراجعه کنید.

  • قسمت آب بندی موتور

به طور کلی موتور جاروبرقی توسط یک لاستیک نگهدارنده آب بندی می­شود. جنس این لاستیک از پلاستیک است. اگر موتور بیش از اندازه داغ شده باشد، لاستیک دفرمه می­شود. با دفرمه شدن لاستیک، موتور از حال آب بندی خارج می­شود. از این رو ممکن است صدای زیادی تولید کند. با مشاهده دفرمه شدن لاستیک آب بندی، می­توانید به تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز بپردازید. از این رو بسیاری از مردم شیراز به نمایندگی جاروبرقی زیمنس در شیراز برای تعمیر دستگاه می­روند.

تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز

کلام پایانی

در این مقاله به بررسی جاروبرقی زیمنس پرداختیم. از جمله امکانات این جاروبرقی می­توان به سیم جمع کن خودکار، طول سیم بلند، مخزن بزرگ و … اشاره کرد. به طور کلی حتماً در صورت خرابی جاروبرقی زیمنس آن را نزد نمایندگی های زیمنس ببرید. برای مثال: در مواجه با مشکل جاروبرقی در شیراز میتوانید به نمایندگی جاروبرقی زیمنس در شیراز مراجعه کنید.

برای تعمیر جاروبرقی در شیراز با ما در ارتباط باشید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات جاروبرقی زیمنس در شیراز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی جاروبرقی زیمنس | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی زیمنس در تهران

تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز | مرکز تعمیرات پیشگامان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز  :

071-38330976

071-38222606

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0 0 رای ها
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما