مراحل ثبت درخواست

تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی دوو در شیراز | تعمیر ، نصب و سرویس

برند دوو (DAEWOO) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه جاروبرقی  فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز  (DAEWOO)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف جاروبرقی دوو باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز

–  روشن نشدن جاروبرقی

–  کم شدن مکش

–  سر و صدای بیش از حد

–  خراب شدن سیم جمع کن

– دود کردن و سوختن موتور جاروبرقی

– تعویض فیلترها و خرابی لوله جاروبرقی

– خرابی کلیدها

تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز توسط مرکز پیشگامان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیراجاروبرقی دوو در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

10 دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس جاروبرقی دوو در شیراز

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیرات جاروبرقی دوو در شیراز
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 –استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل
10– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار
(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار 30000 تومان می باشد).

نمایندگی جاروبرقی دوو در شیراز

جاروبرقی از جمله وسایلی است که بسیاری از افراد بر روی آن حساس هستند. این افراد سعی می­کنند معیار هایی را در هنگام انتخاب جاروبرقی در نظر بگیرند. اما به طورکلی معیار مشترک این افراد، کیفت و طول ماندگاری جاروبرقی است. شرکت دوو با سابقه طولانی در تولید جاروبرقی، بهترین گزینه برای افرادی است که با وسواس جاروبرقی انتخاب می­کنند. همچنین دوو در سراسر ایران دارای نمایندگی فعال است.

از این رو برای تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز می­توانید به نمایندگی جاروبرقی دوو در شیراز مراجعه کنید. متخصصان شرکت دوو به سرعت و ظرافت بالا جاروبرقی شما را تعمیر و مثل روز اول تحویل شما می­دهند. در هنگام در ادامه به بررسی جاروبرقی دوو می­پردازیم. همراه ما باشید.

تعمیر قطعات جاروبرقی دوو به کمک نمایندگی جاروبرقی دوو در شیراز

زمانی که صحبت از شرکت دوو میشود، اولین نکته که در ذهن هر شخص شکل می­گیرد، زیبایی، ظرافت، کیفیت است. کیفیت قطعات جاروبرقی دوو نیاز به تعریف ندارد و برای بسیاری از افراد اثبات شده است. هرچند ممکن است قطعات آن خراب شود، که در این صورت با مراجعه به تعمیر کار می­توانید آن را درست کنید. البته پیشنهاد ما این است برای تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز به نمایندگی جاروبرقی دوو در شیراز مراجعه کنید. با مراجعه به نمایندگی ها می­توانید در جهت سالم نگه داشتن جاروبرقی دوو اطلاعات بسیاری را کسب کنید.

نمایندگی جاروبرقی دوو در شیراز

تشخیص سوختگی جاروبرقی و تعمیر آن در نمایندگی جاروبرقی دوو در شیراز

به طورکلی با تشخیص سوختگی موتور جاروبرقی دوو از هدر رفت زمان و امکان خرابی بیشتر دستگاه جلوگیری می کنید. البته می­توانید پس از تشخیص سوختگی موتور، برای تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز به نمایندگی مراجعه کنید. در ادامه به بررسی علائم سوختن کامل موتور و یا نیم سوز شدن آن می­پردازیم.

  • زمانی که صدای موتور بالا می­رود

از شایع ترین راه های فهمیدن سوختن موتور، بالا رفتن صدای آن است. سوختگی موتور به طور معمول با بالا رفتن صدای آن قابل تشخیص است. هرچند در بعضی مواقع ممکن است علائم دیگری داشته باشد. در این صورت برای کم شدن مکش جاروبرقی ساده ترین راه برای تشخیص سوختن موتور جاروبرقی است.

اگر از همان ابتدا به مکش جاروبرقی دقت داشته باشید، می­توانید کم شدن مکش آن را در صورت سوختن موتور تشخیص دهید. سوختن موتور جاروبرقی در اکثر مواقع باعث می­شود تا دستگاه نتواند به درستی کثیفی های سطوح را به درون کیسه جاروبرقی بکشد. هر زمان که احساس کرده اید جاروبرقی تان توانایی مکش خود را از دست داده است بهتر است برای تعمیر جاروبرقی در شیراز به یک تعمیرکار ماهر مراجعه کنید.

  • داغی بیش از حد بدنه جاروبرقی

 دومین راه تشخیص سوختگی موتور، داغی بیش از حد بدنه آن است. گاهی ممکن است در حین انجام کار با جاروبرقی، احساس کنید که جاروبرقی بیش از اندازه داغ شده است. در این صورت احتمال دارد که موتور در حال نیم سوز شدن باشد. با دیدن چنین وضعیتی خونسردی خودتان را حفظ کنید و از روشن کردن مجدد جاروبرقی خود داری کنید. سپس برای تعمیر موتور و یا تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز می­توان به نمایندگی جاروبرقی دوو در شیراز مراجعه نمود.

  • احساس بوی سوختگی سیم

احساس بوی ناخوشانند مانند سوختگی سیم، سومین علائم سوختگی موتور جاروبرقی دوو است. ممکن است در بسیاری از مواقع در حین انجام نظافت با جاروبرقی، بوی ناخوشاندی از آن خارج شود. در این صورت قطعاً موتور در حال سوختن است. از این رو، به سرعت جاروبرقی را از پریز بکشید.

  • ضعیف شدن مکش جاروبرقی

از ساده ترین راه های تشخیص سوختن جاروبرقی، ضعیف شدن مکش آن است. اگر از همان ابتدا به مکش جاروبرقی دقت داشته باشید، به راحتی میتوایند عملکرد آن را متوجه شوید. از این رو تغییر در مکش و قدرت جاروبرقی می­تواند علت خرابی موتور باشد. در این صورت جاروبرقی نمی­تواند سطوح را تمیز کنند و مکش آن تحت تأثیر قرار می­گیرد. حتماً پاکت جاروبرقی را چک کنید و در صورت پر بودن، خالی کنید. زیرا ممکن است فشار وارد شده به موتور به علت پر شدن پاکت آن باشد.

تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز

 

کلام پایانی

در این مقاله به بررسی مزایای جاروبرقی دوو پرداخیتم. در صورت خرابی جاروبرقی برای تعمیر می­توانید به نمایندگی جاروبرقی دوو در شیراز مراجعه کنید. در تمامی نمایندگی های دوو تعمیر جاروبرقی به سرعت انجام میشود. از مزایای جاروبرقی دوو می­توان به داشتن سیم کابل بلند، فیلتر بهداشتی عالی و کنترل روی دسته اشاره کرد.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات جاروبرقی دوو  در شیراز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی جاروبرقی دوو | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی دوو در شیراز

تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز | مرکز تعمیرات پیشگامان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز :

071-38330976

071-38222606

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
1 1 رای
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما