مراحل ثبت درخواست تعمیرات جاروبرقی در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیرات جاروبرقی در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیرات جاروبرقی در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی در شیراز | تعمیر و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پیشگامان سروریس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز پیشگامان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات جاروبرقی در شیراز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف جاروبرقی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات جاروبرقی در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

کلیه تکنسین های مرکز تعمیرات جاروبرقی در شیراز (پیشگامان سرویس) علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات جاروبرقی در شیراز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

بله. در این مرکز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

مشکلات معمول جهت تعمیرات جاروبرقی در شیراز

مکش کم جاروبرقی

عدم چرخش برس جاروبرقی

کمبود قدرت جاروبرقی

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

سروصدای بالای جاروبرقی

تعمیرات جاروبرقی در شیراز

تعمیر جاروبرقی در شیراز

شاید شما هم با صحنه غبار نشستن روی وسایل خانه، تنها چند روز پس از تمیز کردن آن مواجه شده باشید. در سده های اخیر وسیله ای که بتواند بالای 95 درصد از کثیف های قابل رویت در محیط را جمع آوری کند کمک شایان ذکری به پیشرفت بشر در حوزه سلامت و بهداشت فردی کرده است.

جاروبرقی وسیله ای که اولین نمونه آن در پایان قرن نوزدهم به وجود آمد و پس از آن هر سال از نمونه های سبکتر و پر قدرت تر آن رو نمایی شد. هر چند در سال 2014 میلادی اتحادیه اروپا قوانینی را  در راستای حمایت از محیط زیست وضع کرد که تولید جاروبرقی بالای 1600 وات ممنوع شد. این میزان سه سال  بعد به 900 وات کاهش یافت.

مرکزتعمیرات جاروبرقی در شیراز

اجزای جاروبرقی

جاروبرقی ها در مدل های خانگی، هتلی، تجاری و صنعتی وجود دارند. جاروبرقی های خانگی که امروزه در هر خانه ای یافت می‌شوند، از قسمت های بدنه، موتور، لوله خرطومی،کیسه هوا، سیم جمع کن و برس تشکیل شده اند.

موتور جاروبرقی از قسمت های مختلف تشکیل شده است. استاتور، قسمتی ساکن است در موتور که وظیفه‌ی آن برقرار کردن میدان الکتریکی درون موتور است و از این طریق برق را به بقیه قطعات می رساند. قسمت متحرک موتور نیز روتور یا آرمیچر نام دارد. جاروبک‌ها یا زغال‌ها، وظیفه‌ی انتقال انرژی الکتریکی به کلکتور آرمیچر را دارند که کیفیت این قسمت در عمر و عملکرد جارو بسیار تاثیرگذار است. دو پروانه، در موتور جای گرفته‌اند. یکی از آن‌ها ثابت و دیگری متحرک. پروانه‌ی متحرک، به محور آرمیچر متصل است که مکش را درون جاروبرقی به وجود می‌آورد و با ایجاد فشار منفی آشغال ها را جمع می کند. پروانه ثابت نیز هوا مکیده شده را به بیرون می فرستد.کلکتور یا بالشتک نیز دو دسته سیم پیچند که وظیفه چرخاندن روتور را دارند.

گاهی پیش می‌آید که خرابی در یکی از این قسمت ها به وجود بیاید و نیاز به تعمیر جاروبرقی در شیراز باشد.

در صورتی که هر مشکلی برای لوازم خانگی برقی شما پیش بیاید، می‌توانید ماهرترین تعمیر کاران شهر را در شیراز سرویس پیدا کنید.

خرابی های معمول در جاروبرقی

عدم رسیدگی به این وسیله خیلی زود می‌تواند به آن آسیب برساند یا از عمر مفید و متوسط 8 ساله ی آن بکاهد. با هم برخی از مشکلاتی که برای دستگاه پیش می آید و ما را نیازمند تعمیر جاروبرقی در شیراز می کند می خوانیم.

خاموش شدن ناگهانی یا روشن نشدن جاروبرقی

این یکی از مشکلات شایع بین کاربران است. تصور کنید قبل از رسیدن مهمان این اتفاق بیفتد و شما دلیل آن را هم ندانید. گاهی دانستن دلایل خرابی می تواند به رفع ایراد در منزل کمک کند. خاموش شدن موتور به دلایل متعددی اتفاق می افتد.

تعمیرات جاروبرقی در شیراز

داغ شدن ترموستات و تعمیر جاروبرقی در شیراز

ترموستات در جاروبرقی وظیفه محافظت از موتور در برابر گرمای بیش از حد دارد. در این صورت اجازه بدهید جارو چند دقیقه خاموش بماند تا موتور خنک شود. سپس به ادامه کار خود بپردازید. اگر این اتفاق مکررا افتاد لازم است ترموستات تعمیر شود.

پر شدن پاکت

پاکت های یک بار مصرف که هر بار تعویض می شوند، برای جاروبرقی شما بهتر است. چون پر شدن پاکت به موتور فشار می آورد و باعث سوختن آن می شود. اگر پاکت پر شود موتور، فن و سایر قسمت ها پر از گرد و غبار و آشغال می شوند که تمیز کردن آن کاری بسیار دشوار است.اگر به موقع پاکت جاروبرقی خود را تعویض کنید نیاز به مراکز تعمیر جاروبرقی در شیراز پیدا نخواهید کرد .

کار کردن مدام جارو

مدت استاندارد استفاده از جارو 20 الی 25 دقیقه است. بعد از این زمان جارو را چند دقیقه خاموش کنید تا خنک شود. یکسره کار کردن موتور از دلایل اصلی سوختن آن است.

خرابی سیم جمع کن

یکی از خرابی های شایع در جاروبرقی ها کار نکردن دکمه سیم جمع کن است. برای جلو گیری از این اتفاق سیم جارو را کامل بیرون نکشید تا از ریل خود خارج نشود. علاوه بر این یکی از دلایل خاموش شدن جارو خرابی عدم اتصال شاخک های آن است که جریان برق را به موتور منتقل می کنند.

تعمیر جاروبرقی در شیراز

سر و صدای زیاد جاروبرقی

این اتفاق در جاروبرقی ها معمولا به دلیل خرابی یکی از قطعات آرمیچر، فن یا پروانه مکش باشد. تکان خوردن یکی از قطعات و یا گیر کردن یکی شی خارجی در خرطومی نیز می تواند دلیل دیگر این اتفاق باشد. برای فهمیدن علت این موضوع و تعمیر جاروبرقی در شیراز خرطومی را باز کنید، کاملا بتکانید، آن را بشورید و بگذارید تا کاملا خشک شود.

کم شدن مکش

ابتدا کیسه آشغال جارو را خالی یا اگر یک بار مصرف است تعویض کنید. سپس لوله تلسکوپی و خرطومی جارو را تعویض کنید. اگر مشکل رفع نشد لازم است فیلتر جارو را تعویض کنید. دقت کنید هر کدام از مسائل بالا می تواند به موتور در طولانی مدت آسیب جدی وارد کند. پس برای حل آن اقدام کنید.

اگر در شیراز هستید:

برای تعمیر جاروبرقی در شیراز با ما در ارتباط باشید. شیراز سرویس در کوتاهترین زمان تعمیرکاران تخصصی جارو را با حداقل 8 سال سابقه کار تخصصی به شما معرفی می کند. مهارت نیروهای زبده و مجرب ما سبب کاهش هزینه های شما می شود و از تحمیل هزینه اضافه جلوگیری می کند. ما برای ایاب و ذهاب از مشتریان مبلغی نمی‌گیریم و همین طور تمام خدمات خود را به مدت 90 روز تضمین می‌کنیم.

تعمیرات جاروبرقی در شیراز | مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای جاروبرقی شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت جاروبرقی شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی جاروبرقی شما اعزام شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0 0 رای ها
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما