مراحل ثبت درخواست

تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در شیراز | تعمیر و سرویس

برند ال جی (LG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه جاروبرقی  فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز (LG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف جاروبرقی ال جی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز

–  روشن نشدن جاروبرقی

–  کم شدن مکش

–  سر و صدای بیش از حد

–  خراب شدن سیم جمع کن

– دود کردن و سوختن موتور جاروبرقی

– تعویض فیلترها و خرابی لوله جاروبرقی

– خرابی کلیدها

تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز توسط مرکز پیشگامان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

10 دلیل انتخاب مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس جاروبرقی ال جی در شیراز

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیرات جاروبرقی ال جی در شیراز
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 –استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل
10– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار
(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار 30000 تومان می باشد).

نمایندگی جاروبرقی ال جی در شیراز

جاروبرقی با جمع کردن ذرات ریز و درشت کار ما را در تمیزی محیط بسیار تسریع می­کند. امروزه برندهای مختلفی در جهان اقدام به تولید این دستگاه کرده اند. یکی از برندهای محبوب در عرصه جهانی، برند ال جی است. این برند خدمات ویژه ای را نیز عرضه می­کند. داشتن نمایندگی جاروبرقی ال جی در شیراز و سایر شهر های ایران از جمله خدمات این شرکت است. برای اینکه بتوانید جاروبرقی برند ال جی و همچنین چگونگی تعمیر جاروبرقی در شیراز را بیشتر درک کنید، در ادامه با ما باشید.

دلایل خراب شدن لوله در جاروبرقی و تعمیر آن در نمایندگی جاروبرقی ال جی در شیراز

لوله های به کار رفته در جاروبرقی ال جی نیز گاهی بر اثر ضربه دچار خرابی می­شوند. لوله ها یکی از قطعات مهم جاروبرقی هستند که کاربرد بسیار زیادی در تمیز کردن صحیح  یک سطح دارند. از این رو در صورت خرابی حتماً برای تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز به نمایندگی این کمپانی مراجعه کنید. بسیاری از مردم شیراز برای تعمیر جاروبرقی ال جی ترجیح می­دهند به نمایندگی جاروبرقی ال جی در شیراز مراجعه کنند. در این نمایندگی ها افراد ماهر و متخصص به سرعت جاروبرقی شما را تعمیر می‌کنند. با توجه به تفاوت جنس و متریال لوله تلسکوپی با لوله های خرطومی، اغلب مشکلات این لوله در ارگونومی آن است. از این رو باید به سرعت تعمیر شوند. در ادامه به  علت های خرابی لوله  های جاروبرقی می­ پردازیم.

  • برآمدگی بر اثر ضربه

ممکن است بر اثر وارد شدن ضربه به لوله های تلسکوپی شکل ظاهری آن ها برآمده شود. اگر این شکل ظاهری برایتان مهم است و موجب آزار شما می­شود، حتما آن را تعویض کنید. البته اگر شخصی فنی باشید، می­توانید با دادن حرارت به این لوله آن را تعمیر کنید. همچنین می‌توانید برای تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز به نمایندگی مراجعه کنید. در این نمایندگی ها اگر نیاز باشد لوله را تعمیر می­ کند. اما اگر ممکن نبود آن را تعویض می ­کنند.

  • نداشتن عملکرد صحیح اهرم تنظیم ارتفاع لوله

گاهی ممکن است علت خرابی لوله تلسکوپی در قسمت اهرم تنظیم ارتفاع آن باشد. در این صورت می­توانید برای تعمیر آن به روش زیر عمل کنید:

  1. اکثر لوله های تلسکوپی بسیار انعطاف پذیر هستند. این لوله ها به صورت یک لوله بزرگتر و قرار گرفتن لوله کوچک تر در داخل آن طراحی شده اند. به واسطه استفاده از اهرم می­توانید لوله را در ارتفاع دلخواه تنظیم کنید. از این رو اگر اهرم در صورت استفاده کم، خشک شد، باید لوله تلسکوپی را روغن کاری کنید. برای این کار مقداری روغن را بر روی اهرم بریزید تا به راحتی بتوانید لوله تلسکوپی را حرکت دهید.
  • شکستگی در قسمت لوله خرطومی جاروبرقی

گاهی ممکن است علاوه بر لوله  تلسکوپی، عملکرد صحیح لوله خرطومی نیز دچار مشکل شود. جنس لوله های خرطومی از پلاستیک است. از این ممکن است بر اثر ضربه دچار شکستگی شوند. در این صورت برای تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز باید به نمایندگی جاروبرقی ال جی در شیراز آن مراجعه کنید. می­توانید از نمایندگی بخواهید تا در صورت تعمیر نشدن لوله خرطومی، آن را برای شما تعویض کند. اگر شکستگی در قسمت بورس آن باشد، این قطعه را نیز باید تعویض کنید.

کلام پایانی

در این مقاله به بررسی جاروبرقی ال جی پرداختیم. همچنین از نمایندگی های فعال آن صحبت کردیم. کیفیت قطعات بالا، صدای کم، زیبا و شکیل بودن از ویژگی های بارز جاروبرقی ال جی است. همچنین در صورتی که جاروبرقی شما دچار مشکل شد برای تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز می­توانید در اولین گام با حضور در نمایندگی جاروبرقی ال جی در شیراز این مشکل را رفع کنید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات جاروبرقی ال جی در شیراز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی جاروبرقی ال جی | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی ال جی در شیراز

تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز | مرکز تعمیرات پیشگامان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز :

071-38330976

071-38222606

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0 0 رای ها
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما