مراحل ثبت درخواست

تعمیر جاروبرقی آاگ در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر جاروبرقی آاگ در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تعمیر جاروبرقی آاگ در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر جاروبرقی آاگ در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تعمیرات جاروبرقی آآگ در شیراز | تعمیر و سرویس

برند آاگ (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه جاروبرقی  فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز تعمیر جاروبرقی آاگ در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر جاروبرقی آاگ در شیراز (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف جاروبرقی آاگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر جاروبرقی آاگ در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر جاروبرقی آاگ در شیراز

–  روشن نشدن جاروبرقی

–  کم شدن مکش

–  سر و صدای بیش از حد

–  خراب شدن سیم جمع کن

– دود کردن و سوختن موتور جاروبرقی

– تعویض فیلترها و خرابی لوله جاروبرقی

– خرابی کلیدها

تعمیر جاروبرقی آاگ در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر جاروبرقی آاگ در شیراز توسط مرکز پیشگامانسرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر جاروبرقی آاگ در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

10 دلیل انتخاب مرکز تعمیر جاروبرقی آاگ در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس جاروبرقی آاگ در شیراز

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیرات جاروبرقی آاگ در شیراز
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 –استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل

نمایندگی جاروبرقی آاگ در شیراز

از بهترین برندهای تولید کننده جاروبرقی، شرکت آاگ است. این شرکت محبوبیت جهانی دارد. با تنوع بالای محصولات جاروبرقی خود توانسته است یکی از بزرگترین تولیدکننده های جاروبرقی در جهان باشد. این شرکت برای محصولات خود، خدمات پس از فروش خوبی ارائه می­دهد. داشتن نمایندگی جاروبرقی آاگ در شیراز و سراسر ایران از جمله خدمات این شرکت است. کافی است برای تعمیر جاروبرقی آاگ در شیراز  و یا سایر شهرها به نمایندگی معتبر آن بروید. در ادامه این مقاله با ویژگی ها و امکانات جاروبرقی های این برند آشنا خواهید شد.

نحوه تعمیر برس جاروبرقی در نمایندگی جاروبرقی آاگ در شیراز

به طور کلی برس جاروبرقی مانند یک بیل است که در انتهای لوله فولادی دستگاه متصل می­شود. این دستگاه مانند یک مکش خلاء لوله فولادی یا تلسکوپی به سطوح نفوذ می­کند. سپس در ادامه میتواند با مکش زباله و گرد و غبار محیط را تمیز کند. به طو رکلی برس با داشتن پرز های کوچک میتواند مو و گردو غبار را به طور کامل از سطوح پاکسازی کند. حال که با کارکرد برس آشنا شدید، در ادامه به نحوه تعمیر این قطعه مهم و کاربردی می­پردازیم.

نحوه تعمیر برس جاروبرقی

به طور کلی طراحی برس جاروبرقی به گونه ای است که نمی­شود در بسیاری از موارد آن را تعمیر کرد. از این رو پس از خرابی برس، برای تعمیر جاروبرقی آاگ در شیراز به نمایندگی مراجعه کنید. در نمایندگی جاروبرقی آاگ در شیراز می­توانید مطمئن شوید که می­شود برس را تعمیر کرد یا خیر. همچنین می­توانید نکاتی را در جهت حفظ سلامت برس از کارکنان آنجا بپرسید. با این حال لازم است این نکات را حتما بدانید که برس وکیوم شده اصلاً قیمت ارزانی ندارد و هزینه تعمیر آن نیز بسیار گران است. از این رو حتماً سعی کنید آن را تعویض کنید. برای تعمیر جاروبرقی در شیراز با پیشگامان سرویس در ارتباط باشید.

نکاتی در خصوص تعمیر برس جاروبرقی

در ادامه نکاتی را درخصوص تعمیر برس جاروبرقی آاگ شرح می­دهیم:

  • مرحله اول

 در صورتی که برس جاروبرقی دچار شکستگی و یا آسیب شده باشد باید در مرحله اول میزان آسیب را بسنجید. گاهی آسیب های کوچک در قسمت برس جاروبرقی، هیچ گونه تأثیری در عملکرد آن ندارد. از این رو اگر دچار آسیب زیاد شد حتماً برای تعمیر جاروبرقی آاگ در شیراز به نمایندگی جاروبرقی آاگ در شیراز آن مراجعه کنید.

  • مرحله دوم

 در مرحله دوم در صورت تضعیف مکش جاروبرقی، سعی کنید کیسه را  خالی و تمیز کنید.  به طورکلی در صورتی که کیسه پر باشد، هوا نمی­تواند به راحتی در جاروبرقی جریان داشته باشد.

  • مرحله سوم

در مرحله سوم برای تعمیر برس لازم است تا لوله های جاروبرقی را چک کنید. ممکن است لوله دچار انسداد شده باشد.

  • مرحله چهارم

سعی کنید تمامی کثیفی ها و موادی که در لوله گیر کرده اند را به طور کامل در بیاورید. به هیچ وجه نباید در لوله ای که برس به آن متصل است گرفتگی وجود داشته باشد.

  • مرحله پنجم

به هیچ وجه نباید مو و یا هر چیز دیگری به غلطک های برس بچسبد. گاهی ممکن است علت خرابی برس گیر کردن پرز و مو باشد. از این رو حتماً برس را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. اگر مو و یا پرز زیادی به آن متصل بود، آن ها جدا کنید. می­توانید از کارکنان نمایندگی جاروبرقی آاگ در شیراز بخواهید تا در این امر شما را یاری کنند.

کلام پایانی

در این مقاله به بررسی امکانات و توانایی های جاروبرقی آاگ پرداختیم. همچنین ویژگی های بارز جاروبرقی آاگ را مورد بررسی قرار دادیم. تمامی جاروبرقی های این برند با کیفیت و طراحی منحصر به فرد عرضه می­شود. از این رو در سراسر جهان از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار بوده و دارای نمایندگی است. در صورت نیاز به تعمیر جاروبرقی آاگ در شیراز می­توان آن را به نمایندگی جاروبرقی آاگ در شیراز تحویل داد. در این صورت تعمیر آن توسط افراد متخصص صورت خواهد گرفت.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات جاروبرقی آاگ در شیراز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر آاگ | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر جاروبرقی آاگ در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی آاگ در شیراز

تعمیر جاروبرقی آاگ در شیراز | مرکز تعمیر پیشگامان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت تعمیر جاروبرقی آاگ در شیراز :

071-38330976

071-38222606

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما