تعمیر تلویزیون در شیراز

و مراحل ثبت درخواست

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر تلویزیون در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است لوازم خانگی خود را برای تعمیر به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون در شیراز | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز پیشگامان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات تلویزیون در شیراز ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف تلویزیون باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر تلویزیون در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات تلویزیون و ال ای دی در شیراز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

بله. در این مرکز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

مشکلات معمول جهت تعمیر تلویزیون در شیراز

  1. سیاه شدن قسمتی از تصویر
  2. نداشتن صدا یا تصویر
  3. خاموش و روشن شدن ناگهانی
  4. چشمک زدن چراغ پاور به صورت ممتد
  5. روشن نشدن تلویزیون
  6. کم نور بودن صفحه نمایش تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی
  7. قطع یا وصل شدن تصویر پس از استفاده طولانی از دستگاه
  8. شکستن پنل ال سی دی بر اثر افتادن، ضربه و یا فشار به هنگام تمیز کردن
نمایندگی تعمیرات تلویزیون و ال ای دی در شیراز

 تعمیر تلویزیون در شیراز

تلویزیون که در سال های اخیر با نام جعبه جادویی از آن یاد می شود، یکی از شگفت انگیزترین اختراعات بشر است. اولین تلویزیون الکترو مکانیکی توسط جان برد اختراع شد اما سال ها بعد لوگی برد اولین تلویزیون تمام الکترونیکی را اختراع کرد. برد در توسعه و پیشبرد ساخت اولین برنامه های رنگی هم نقش به سزایی داشت.

گرچه در روزهای نخست، نهایتا انتقال تصویر تا فاصله چند متر ممکن بود، سالها بعد و با کمک امواج الکترومغناطیسی، تلویزیون تبدیل به یک وسیله ارتباطی مهم شد. امروزه نیز، با وجود پیشرفت تکنولوژی و ظهور اینترنت، برنامه های تلویزیونی جز سرگرمی‌های مهم مردم حساب می‌شوند.

مرکز تعمیر تلویزیون در شیراز

انواع تلویزیون

پس از ظهور رنگ ها در تلویزیون کم کم پای صفحه های نمایش توانمندتر به میان کشیده شد. پس از تلویزیون های پنل تصویری پلاسما (PDP)، مدل های ال سی دی، ال ای دی با استفاده از لامپ های فلور سنت و روش نور افشانی کیفیت تصاویر را افزایش دادند. پس از آن نوبت به مدل های OLED,QLED رسید تا تحیر انسان از دیدن تصاویر با کیفیت را با بیش از یک میلیارد رنگ تکمیل کنند!

مرکزتعمیر تلویزیون در شیراز

خرابی تلویزیون و چگونگی تعمیر تلویزیون در شیراز

تلویزیون ها هم مانند سایر وسایل الکترونیکی دچار خرابی می‌شوند و گاها به تعمیر نیز پیدا می کنند. در ادامه این مطلب مهم ترین دلایل خرابی تلویزیون ها و راهکارهایی برای مراقبت بهتر از آن ها را می‌خوانیم.

در صورتی که تلویزیون شما با هر کدام از مسائلی که در ادامه می‌آید مواجه شد، با همکاران ما در مرکز تعمیر تلویزیون در شیراز تماس بگیرید تا مشکلتان را در اسرع وقت به بهترین شکل مرتفع کنیم.

صدا و تصویر قطع است

گاهی این اتفاق تنها به دلیل قطع شدن اتصالات می افتد. اگر اتصالات را چک کردید و مشکل ادامه داشت از نزدیک به صفحه تلویزیون نگاه کنید در صورتی که تصویر تاریکی روی تلویزیون مشاهده کردید احتمالا بک لایت تلویزیون مشکل پیدا کرده و نیاز به تعویض دارد.برای تعویض بک لایت نیاز هست یک متخصص تعمیر تلویزیون در شیراز این کار را انجام دهد .

خطوط عمودی روی دستگاه افتاده است . آیا میبایست با مرکز تعمیر تلویزیون در شیراز تماس گرفته شود ؟

این خطوط گاها به دلیل ضربه و بعضی وقت ها هم به خاطر آسیب دیدن برد تیکان یا فلت های ارتباطی پدید می‌آیند که هزینه تعمیر نسبتا کمتری دارند. اما اگر پنل اصلی آسیب دیده باشد، مساله پیچیده تر است و هزینه تعمیر تلویزیون در شیراز هم بیش‌تر می‌شود.

برای تعمیر تلویزیون حتما از افراد مجرب و ماهر استفاده کنید تا هزینه های گزاف بی مورد نپردازید.

تعمیرات تلویزیون در شیراز

اضافه شدن رنگ یا سیاه شدن رنگ بخشی از تصویر

هر چند سیاه شدن بخشی از تصویر که احتمالا به دلیل ایجاد اتصال کوتاه در بخشی از تلویزیون پدید آمده قابل تعمیر است اما اضافه شدن رنگ به راحتی تعمیر نمی شود و معمولا نیاز است لیکویید پنل تلویزیون تعویض شود.

نقاط سفید و نورانی در تصویر دیده می‌شود

این اتفاق که اصطلاحا پیکسل سوختگی نامیده می‌شود، نشانه خوبی در تلویزیون نیست. تقریبا در تمام موارد این ایراد تنها با تعویض کامل پنل تلویزیون قابل رفع است.

دستگاه صدا ندارد

دیدن تصاویر زیبای تلویزیونی بدون شنیدن صدای آن ها لطفی ندارد. هر چند ممکن است ایراد از اسپیکرهای تلویزیون باشد و نیاز به تعمیر تلویزیون در شیراز وجود داشته باشد، اما حتما اتصالات و خروجی های مختلف را چک کنید. گاهی شل شدن فیش یک دستگاه می‌تواند باعث قطعی صدا شود.

پرش صفحه نمایش دستگاه

گاهی تصویر در صفحه تلویزیون قطع و وصل می شود. این اتفاق معمولا هنگامی می افتد که یک کنسول بازی، لپتاب یا وسیله مشابه به تلویزیون وصل شده باشد. عمدتا دلیل پرش تصویر در این مواقع را باید در کابل های اتصال مثل کابل HDMI بررسی کرد. معمولا مشکلی در اتصال وجود دارد یا کابلی که استفاده می کنید کابل مناسبی نیست و کیفیت لازم را ندارد.برای برطرف شدن این مشکل با یک سرویسکار ماهر تعمیر تلویزیون در شیراز تماس بگیرید .

خدمات تعمیر تلویزیون در شیراز

از تلویزیون خود مراقبت کنید

با توجه به بالا بودن قیمت های لوازم خانگی لازم است مراقبت های بیش تری از تلویزیون و سایر وسایل برقی صورت بگیرد.

سعی کنید حتما در مسیر وسایل برقی مهم خود از محافظ ولتاژ برق استفاده کنید تا افت و خیزهای شبکه سراسری برق به دستگاه شما آسیب نرساند.

هنگام تمیز کردن صفحه نمایش از پارچه تمیز و فقط کمی نمدار استفاده کنید. پارجه را روی اسکرین فشار ندهید و دقت کنید بعضی از مدل های جدیدتر را باید بدون خیس یا حتی نمدار کردن پارچه تمیز کرد.

اجسام تیز و مغناطیسی را از تلویزیون دور کنید. قرار دادن وسایل اضافه روی تلویزیون به آن آسیب می‌رساند. از طرفی وجود اجسام مغناطیسی در نزدیکی تلویزیون می‌تواند باعث به وجود آمدن خطوط افقی روی صفحه شود.

تعمیر تلویزیون در شیراز

اگر تلویزیون شما خراب شد چه کار کنید؟ بهترین مرکز تعمیر تلویزیون در شیراز کجاست ؟

در این صورت ما شیراز سرویس را به شما پیشنهاد می‌کنیم. همکاران ما در اسرع وقت با معرفی بهترین نیروها به شما خدمات مناسب و مورد نیاز را ارائه می کنند. نیروهای زبده و حرفه ای شیراز سرویس با حداقل ده سال سابقه تخصصی در زمینه تعمیر تلویزیون قادرند بهترین کیفیت را با متناسب ترین قیمت ارائه کنند.

شیراز سرویس یکی از نام های مطرح تعمیر لوازم خانگی است که به دلیل تضمین نود روزه خدمات ارائه شده به مشتریان و استفاده از قطعات با کیفیت و مناسب مورد تایید و استقبال همشهریان عزیز قرار گرفته است. علاوه بر موارد بالا شیراز سیستم هرگز هزینه های اضافی مانند هزینه ایاب و ذهاب از مشتریان خود دریافت نمی‌کند.

تعمیر تلویزیون در شیراز | مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای تلویزیون شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یتلویزیون شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی تلویزیون شما اعزام شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0 0 رای ها
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما