مراحل ثبت درخواست

تعمیر تلویزیون توشیبا در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر تلویزیون توشیبا در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تعمیر تلویزیون توشیبا در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر تلویزیون توشیبا در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تعمیرات تلویزیون توشیبا در شیراز | تعمیر و سرویس

برند توشیبا (TOSHIBA) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه تلویزیون فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز تعمیر تلویزیون توشیبا در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر تلویزیون توشیبا در شیراز (TOSHIBA)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف تلویزیون توشیبا باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر تلویزیون و ال ای دی توشیبا در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر تعمیر تلویزیون توشیبا در شیراز

– سیاه شدن قسمتی از تصویر

– نداشتن صدا یا تصویر

– خاموش و روشن شدن ناگهانی

– چشمک زدن چراغ پاور به صورت ممتد

– روشن نشدن تلویزیون

– کم نور بودن صفحه نمایش تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی

– قطع یا وصل شدن تصویر پس از استفاده طولانی از دستگاه

– شکستن پنل ال سی دی بر اثر افتادن، ضربه و یا فشار به هنگام تمیز کردن

مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای تلویزیون یا ال ای دی شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت تلویزیون یا ال ای دی شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی تلویزیون یا ال ای دی شما اعزام شود.

تعمیر تلویزیون و ال ای دی توشیبا در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر تلویزیون توشیبا در شیراز توسط مرکز پیشگامان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر تلویزیون توشیبا در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

10 دلیل انتخاب مرکز تعمیر تلویزیون توشیبا در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس تلویزیون و ال ای دی توشیبا در شیراز

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیرات تلویزیون و ال ای دی توشیبا در شیراز
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 –مرکز پیشگامان سرویس نمایندگی توشیبا در شیراز می باشد.
8 –استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
9 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
10- تعمیرات در محل
10– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار
(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار 30000 تومان می باشد).

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات تلویزیون و ال ای دی توشیبا در شیراز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی تلویزیون و ال ای دی توشیبا | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر تلویزیون و ال ای دی توشیبا در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی کولرگازی توشیبا در شیراز

تعمیرات، نصب و سرویس کولر گازی توشیبا، در نمایندگی کولرگازی توشیبا در شیراز و به کمک مهندسین و متخصصین آن انجام می شود. گارانتی خدمات که در مرکز تعمیر کولرگازی توشیبا در شیراز است باعث شده تا این مرکز انتخاب اول تمامی مشتریانی گردد که به هر دلیل نیاز به دریافت سرویس های مرتبط با این دستگاه دارند.

نمایندگی کولر گازی توشیبا در شیراز

تعمیر کولر گازی توشیبا در محل توسط نمایندگی کولرگازی توشیبا در شیراز

یکی از خدمات مهم نمایندگی تعمیر کولرگازی توشیبا در شیراز، خدمات رسانی سرویس در محل است. باز و بسته کردن و حمل و نقل کولر گازی برای شما هم هزینه‌ بر است و هم  زحمت زیادی دارد. به همین دلیل نمایندگی کولرگازی توشیبا در شیراز خدمات رسانی سرویس در محل را دارا می باشد تا شرایط رفاه هر چه بیشتر مشتریان را فراهم کند. اگر کولر گازی شما نیاز به سرویس دوره‌ای دارد و یا اینکه خراب شده است با شماره تلفن نمایندگی توشیبا تماس گرفته و از کارشناسان ما بخواهید به محل شما بیایند.

هزینه تعمیر کولر گازی توشیبا

اگر شما نگران هزینه تعمیر کولر گازی خود هستید و نمی دانید که هزینه ی تعمیر آن چقدر است، بهتر است تا پایان بررسی مشکل دستگاه صبر کنید. برای اینکه تعمیرکار نمایندگی کولرگازی توشیبا در شیراز قیمت تعمیرات کولر شما را برآورد کند، باید اول قطعات آسیب دیده آن را شناسایی کند و میزان خسارت وارد شده را بررسی نماید. به طور مثال اگر دستگاه تنها به شارژ گاز نیاز داشته باشد، شما هزینه مواد و روند انجام کار را می پردازید. تمیز کردن قطعاتی مانند فیلتر و … نیز هزینه پایینی دارند. اگر قطعاتی مانند کمپرسور، کندانسور، فن، برد و … با مشکل مواجه شده باشند، باید شدت خرابی آنها مشخص شود. معمولا تعمیر این قطعات چندان هزینه ای ندارد. اما تعویض آنها پر هزینه است و قیمت قطعه جدید به آن اضافه می شود.

نمایندگی تعمیر کولرگازی توشیبا در شیراز

نمایندگی تعمیر کولرگازی توشیبا در شیراز از سه پارامتر اصلی یعنی پرسنل مجرب، تجهیزات پیشرفته و فضای مدرن تشکیل شده است و خدمات متنوعی را در زمینه ی تعمیر، نصب و سرویس کولر گازی به هموطنان ارائه می کند. با توجه به تحریم های صورت گرفته نه تنها شرکت توشیبا بلکه بسیاری دیگر از شرکت های خارجی تعاملات خود را با ایران کاهش دادند. که در این صورت دسترسی کاربران به نمایندگی توشیبا با محدودیت های مختلفی روبرو شد.

با تلاش هایی که مرکز سخت افزار ایران انجام داد، نمایندگی تعمیر کولرگازی توشیبا در شیراز برای کسانی که صاحب این دستگاه هستند راه اندازی شد. در این نمایندگی کلیه ی قطعاتی که استفاده می شود اصل می باشد.

تعمیر کولر گازی توشیبا در شیراز

خدمات تعمیر کولر گازی توشیبا در نمایندگی کولرگازی توشیبا در شیراز

اقداماتی مانند تعمیر برد، تعمیر کمپرسور، تعمیرات کندانسور، تعمیر تخصصی سنسور، تعمیر ترموستات، تعمیر و تعویض فن، ترمیم مدارهای معیوب، تعویض خازن های آسیب دیده، ترمیم پنل های داخلی و خارجی، تعمیر دکمه ها و بدنه، رفع ارورهای کولر، ترمیم مشکلات عملکردی، تعمیرات در محل و … از مهم ترین خدمات تعمیر کولر گازی توشیبا در شیراز هستند. نمایندگی کولرگازی توشیبا در شیراز، در مقابل این سرویس ها به شما ضمانت نامه معتبر نیز ارائه می دهد. بنابراین شما می توانید علاوه بر اطمینان از اصل بودن قطعات مورد استفاده، هرگونه ایراد یا مشکل احتمالی که برای دستگاه شما پیدا شد را در مدت زمان تعیین شده، به راحتی پیگیری نمایید.

سخن پایانی

مرکز تعمیرات و نمایندگی کولرگازی توشیبا در شیراز به صورت یک شبکه قوی خدمات رسانی می کند. این مرکز در تمام مراحل تعمیر، کار خود را با دقت و مهارت انجام می دهد تا رضایت مشتری را به همراه داشته باشد. این مرکز تشخیص و عیب یابی کولرهای گازی را با روش های فوق حرفه ای انجام می دهد و از همان اول با تشخیص درست، دستگاه را به درستی تعمیر می کند.

 مناطق تحت پوشش و نمایندگی توشیبا در شیراز

تعمیر تلویزیون توشیبا در شیراز | مرکز تعمیرات پیشگامان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت تعمیر تلویزیون و ال ای دی توشیبا در شیراز :

071-38330976

071-38222606

نمایندگی توشیبا در شیراز

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما