مراحل ثبت درخواست

تعمیر کولر گازی توشیبا در شیراز

1– می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس در فرم تعمیر کولر گازی توشیبا در شیراز این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

2 – می توانید با تماس گرفتن به مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی توشیبا در شیراز ، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر کولر گازی توشیبا در شیراز را به پیشگامان سرویس بسپاریم؟

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی توشیبا در شیراز | تعمیر ، نصب و سرویس

برند توشیبا (TOSHIBA) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه کولر گازی  فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پیشگامان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی گرین در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر کولر گازی توشیبا در شیراز (TOSHIBA)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی توشیبا باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولر گازی توشیبا در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی توشیبا در شیراز

– نداشتن سرمای کافی و مطبوع
– نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
– یخ زدن پنل و یا کندانسور
– روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
– روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
– آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
– سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
-کار نکردن کنترل دستگاه
– لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
– نصب و تعمیر کولر گازی و اسپلیت
– پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
– عدم کارکرد فن

تعمیر کولر گازی توشیبا در شیراز

ضمانت و گارانتی تعمیر کولر گازی توشیبا در شیراز توسط مرکز پیشگامان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیر کولر گزی توشیبا در شیراز از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

9 دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی توشیبا در شیراز

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس کولر گازی توشیبا در شیراز

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیرات کولر گازی توشیبا در شیراز
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه
7 – استفاده از گازهای برودتی درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی کولرگازی توشیبا در شیراز

تعمیرات، نصب و سرویس کولر گازی توشیبا، در نمایندگی کولرگازی توشیبا در شیراز و به کمک مهندسین و متخصصین آن انجام می شود. گارانتی خدمات که در مرکز تعمیر کولرگازی توشیبا در شیراز است باعث شده تا این مرکز انتخاب اول تمامی مشتریانی گردد که به هر دلیل نیاز به دریافت سرویس های مرتبط با این دستگاه دارند.

نمایندگی کولر گازی توشیبا در شیراز

تعمیر کولر گازی توشیبا در محل توسط نمایندگی کولرگازی توشیبا در شیراز

یکی از خدمات مهم نمایندگی تعمیر کولرگازی توشیبا در شیراز، خدمات رسانی سرویس در محل است. باز و بسته کردن و حمل و نقل کولر گازی برای شما هم هزینه‌ بر است و هم  زحمت زیادی دارد. به همین دلیل نمایندگی کولرگازی توشیبا در شیراز خدمات رسانی سرویس در محل را دارا می باشد تا شرایط رفاه هر چه بیشتر مشتریان را فراهم کند. اگر کولر گازی شما نیاز به سرویس دوره‌ای دارد و یا اینکه خراب شده است با شماره تلفن نمایندگی توشیبا تماس گرفته و از کارشناسان ما بخواهید به محل شما بیایند.

هزینه تعمیر کولر گازی توشیبا

اگر شما نگران هزینه تعمیر کولر گازی خود هستید و نمی دانید که هزینه ی تعمیر آن چقدر است، بهتر است تا پایان بررسی مشکل دستگاه صبر کنید. برای اینکه تعمیرکار نمایندگی کولرگازی توشیبا در شیراز قیمت تعمیرات کولر شما را برآورد کند، باید اول قطعات آسیب دیده آن را شناسایی کند و میزان خسارت وارد شده را بررسی نماید. به طور مثال اگر دستگاه تنها به شارژ گاز نیاز داشته باشد، شما هزینه مواد و روند انجام کار را می پردازید. تمیز کردن قطعاتی مانند فیلتر و … نیز هزینه پایینی دارند. اگر قطعاتی مانند کمپرسور، کندانسور، فن، برد و … با مشکل مواجه شده باشند، باید شدت خرابی آنها مشخص شود. معمولا تعمیر این قطعات چندان هزینه ای ندارد. اما تعویض آنها پر هزینه است و قیمت قطعه جدید به آن اضافه می شود.

نمایندگی تعمیر کولرگازی توشیبا در شیراز

نمایندگی تعمیر کولرگازی توشیبا در شیراز از سه پارامتر اصلی یعنی پرسنل مجرب، تجهیزات پیشرفته و فضای مدرن تشکیل شده است و خدمات متنوعی را در زمینه ی تعمیر، نصب و سرویس کولر گازی به هموطنان ارائه می کند. با توجه به تحریم های صورت گرفته نه تنها شرکت توشیبا بلکه بسیاری دیگر از شرکت های خارجی تعاملات خود را با ایران کاهش دادند. که در این صورت دسترسی کاربران به نمایندگی توشیبا با محدودیت های مختلفی روبرو شد.

با تلاش هایی که مرکز سخت افزار ایران انجام داد، نمایندگی تعمیر کولرگازی توشیبا در شیراز برای کسانی که صاحب این دستگاه هستند راه اندازی شد. در این نمایندگی کلیه ی قطعاتی که استفاده می شود اصل می باشد.

خدمات تعمیر کولر گازی توشیبا در نمایندگی کولرگازی توشیبا در شیراز

اقداماتی مانند تعمیر برد، تعمیر کمپرسور، تعمیرات کندانسور، تعمیر تخصصی سنسور، تعمیر ترموستات، تعمیر و تعویض فن، ترمیم مدارهای معیوب، تعویض خازن های آسیب دیده، ترمیم پنل های داخلی و خارجی، تعمیر دکمه ها و بدنه، رفع ارورهای کولر، ترمیم مشکلات عملکردی، تعمیرات در محل و … از مهم ترین خدمات تعمیر کولر گازی در شیراز هستند. نمایندگی کولرگازی توشیبا در شیراز، در مقابل این سرویس ها به شما ضمانت نامه معتبر نیز ارائه می دهد. بنابراین شما می توانید علاوه بر اطمینان از اصل بودن قطعات مورد استفاده، هرگونه ایراد یا مشکل احتمالی که برای دستگاه شما پیدا شد را در مدت زمان تعیین شده، به راحتی پیگیری نمایید.

تعمیر کولر گازی توشیبا در شیراز

سخن پایانی

مرکز تعمیرات و نمایندگی کولرگازی توشیبا در شیراز به صورت یک شبکه قوی خدمات رسانی می کند. این مرکز در تمام مراحل تعمیر، کار خود را با دقت و مهارت انجام می دهد تا رضایت مشتری را به همراه داشته باشد. این مرکز تشخیص و عیب یابی کولرهای گازی را با روش های فوق حرفه ای انجام می دهد و از همان اول با تشخیص درست، دستگاه را به درستی تعمیر می کند.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات کولرگازی توشیبا در شیراز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی کولرگازی توشیبا | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر کولر گازی توشیبا در شیراز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی توشیبا در شیراز

تعمیر کولر گازی توشیبا در شیراز | مرکز تعمیرات پیشگامان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر کولر گازی توشیبا در شیراز :

071-38330976

071-38222606

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0 0 رای ها
Article Rating
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت پیشگامان سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما